Telefon: 32 455 48 55

Spektakl online „(Nie)Brzydkie Kaczątko” w WCK

aktorzy w strojach z przedstawienia

Mamy dobre wieści dla sympatyków „Rodzinnych spotkań z teatrem”. Znany i lubiany cykl spektakli, dedykowany młodym i starszym widzom, zawita po przerwie do WCK w formule online.

Spektakl na bis. Wodzisławskie Centrum Kultury już dziś zaprasza ponownie na spektakl „(Nie)Brzydkie Kaczątko” w wykonaniu Agencji Artystycznej Prym Art. Przedstawienie mogliśmy zobaczyć w niedziele 7 lutego. Dla tych, którzy nie mieli okazji, albo chcą jeszcze raz przenieść się do bajkowego świata, WCK przygotowało dodatkowy termin. 12 lutego o godzinie 10:00 na facebooku oraz stronie internetowej WCK udostępniony zostanie link aktywacyjny.

"(Nie)Brzydkie Kaczątko" to spektakl o samotności, ale i o odnalezieniu własnej drogi, o odwadze i pięknej przemianie. Brzydkie Kaczątko, odrzucone przez swoich przyjaciół z podwórka, wyrusza w podróż, aby znaleźć swoje miejsce na ziemi. Podczas wędrówki wiele razy przekonuje się, że zawsze można znaleźć wyjście, nawet z kłopotliwych sytuacji. Potwierdzeniem tej tezy będzie spotkanie z zabawnymi Duchami - Jankiem i Zenkiem oraz Myśliwym Pif Pafem i jego psem. Z kolei Polna Mysz i doktor Dzięcioł przywrócą mu wiarę w siebie. Interaktywne momenty spektaklu wciągną w podróż najmłodszych, którzy przemierzą wraz z Kaczątkiem daleką drogę, aby zobaczyć jego piękną przemianę.

Autorskie piosenki, wartko tocząca się akcja spektaklu, piękne kostiumy oraz barwna scenografia czynią ten spektakl wyjątkowym teatralnym widowiskiem z wartościowym morałem, który powinni zapamiętać nie tylko najmłodsi widzowie.

 

grafika: plakat, żółte tło, kontury łabędzia