Sambal Tour TABU w WCK

"Sambal" to tytuł piątej studyjnej płyty zespołu TABU, której premierę zaplanowano na 21 stycznia 2019 roku. Sambal to ostro-kwaśny sos chilli ze słodką nutą, która dopełnia jego wybuchowy charakter. I taki też jest nowy krążek TABU. W sobotę, 26 stycznia o godz. 19:00 TABU zagra w Wodzisławskim Centrum Kultury.

W 2018 roku zespół świętował 15-lecie i z tej okazji ruszył w trasę koncertową SAMBAL TOUR. Podczas koncertu w Wodzisławiu Śląskim usłyszymy dobrze znane utwory oraz piosenki z nowej płyty. - Album jest wybuchową mieszanką energii i różnych stylów, do których zespół przyzwyczaił nas we wcześniejszych produkcjach, z utrzymaniem wspólnego mianownika jakim jest "reggaeowy" puls i dobrze wszystkim znana energia TABU. Okładkę oraz tytuł można zinterpretować również jako dwa ludzkie oblicza, które ścierają się ze sobą. Zarówno teksty jak i muzyka na płycie ukazują dwie strony ludzkiej egzystencji, które chcąc nie chcąc, muszą ze sobą współpracować – zapowiada wydawca płyty.

- To będzie ciekawe wydarzenie muzyczne. Jestem przekonany, że spotka się z dużym zainteresowaniem i ciepłym przyjęciem przez wodzisławską publiczność – mówi Krzysztof Jaroch, dyrektor Wodzisławskiego Centrum Kultury.

Z tego, że koncert premierowy piątej płyty TABU odbędzie się w Wodzisławiu Śląskim cieszy się sam zespół. – Cieszę się, że koncert będzie miał miejsce u nas w domu. Moim zdaniem „Sambal” to nasza najlepsza płyta. Nigdy wcześniej o żadnej z płyt tak nie mówiłem, więc chyba coś w tym jest. Zapraszam na spotkanie z nami do WCK. To tam po raz pierwszy będziecie mieli okazję zakupić nasz nowy krążek  - komentuje Rafał Karwot, lider zespołu TABU.

 

Bilety na koncert w cenie 40 zł do nabycia już teraz za pośrednictwem strony biletyna.pl