Rusza kurs tańca towarzyskiego

W Wodzisławskim Centrum Kultury rusza nabór na nowy kurs tańca towarzyskiego dla dorosłych. Spotkanie organizacyjne odbędzie się w czwartek, 3 października o godzinie 19:00.

 Wszystko, co chcemy powiedzieć można wyrazić tańcem, a jego nauka nie tylko poprawia sprawność fizyczną, czy słuch muzyczny, ale jest również doskonałą formą rozrywki i relaksu. Wodzisławskie Centrum Kultury organizuje zajęcia taneczne dla dorosłych od kilkunastu lat, a zainteresowanie nimi nie maleje. Zajęcia prowadzone są przez instruktorkę, choreografkę Klubu Tańca Towarzyskiego „Spin”, Elżbietę Lasocką.

- Kurs tańca to idealna okazja, żeby podszkolić swoje umiejętności taneczne i miło spędzić czas – zachęca Krzysztof Jaroch, dyrektor Wodzisławskiego Centrum Kultury.

Dwumiesięczny kurs daje możliwość poznania tańców latynoamerykańskich i standardowych w wersji użytkowej. W programie znajdują się takie style jak cha-cha, rumba, samba, walc, jive, foxtrot, disco-fox, salsa i bachata. Zajęcia odbywać się będą raz w tygodniu. Koszt wynosi 80 zł od osoby za cały dwumiesięczny kurs. Na zajęciach obowiązuje obuwie zmienne. Szczegółowych informacji udziela instruktor pod nr tel. 604 948 349 oraz sekretariat Wodzisławskiego Centrum Kultury pod nr tel. 32 4554855.

Wodzisławskie Centrum Kultury we wrześniu i październiku tańcem stoi! Obok kursu tańca towarzyskiego ruszył kurs salsy od podstaw. Chcecie wiedzieć więcej? Koniecznie odwiedźcie stronę: www.wck.wodzislaw-slaski.pl/nowy-kurs-salsy-kubanskiej-i-bachaty-od-podstaw