Telefon: 32 455 48 55

Ruchowe zajęcia rozwojowe w WCK

Jeśli chcesz poczuć się lepiej we własnym ciele i nauczyć się w nie wsłuchiwać, już wkrótce będzie ku temu znakomita okazja. A wszystko to dzięki warsztatom „Uwolnij ciało”, które odbędą się 22 stycznia o godz. 16.00 w Wodzisławskim Centrum Kultury. Dwugodzinne ruchowe zajęcia rozwojowe poprowadzi Małgorzata Karwot - instruktorka tańca.

Do udziału w warsztatach zapraszamy młodzież i dorosłych, którzy będą pracować m.in. nad oddechem, relaksacją i uwalnianiem emocji w ruchu. Warto nadmienić, że to kolejna edycja warsztatów „Uwolnij ciało”, które WCK planuje organizować cyklicznie.

Koszt uczestnictwa w zajęciach to 25 zł. Zapisy przyjmowane są do 20 stycznia pod adresem piak@wck.wodzislaw.pl. Informacji na temat wydarzenia udzielają pracownicy Działu Projektów i Animacji Kulturalnej WCK (tel. 32 455 48 55). Realizacja warsztatów będzie możliwa pod warunkiem zgłoszenia się minimalnej liczby zainteresowanych i uzależniona od aktualnej sytuacji epidemiologicznej.

WCK zachowuje wszelkie standardy związane z przestrzeganiem obowiązującego reżimu sanitarnego. Warunki uczestnictwa w warsztatach określa Regulamin udziału w seansach Kina Pegaz oraz w innych wydarzeniach artystycznych w Wodzisławskim Centrum Kultury w trakcie pandemii COVID-19 w Polsce.