Telefon: 32 455 48 55

Rodzinne popołudnie z tańcem w WCK

zespół na scenie

„30 lat na scenie” - tak zatytułowany jest koncert zespołu tanecznego Miraż, który odbędzie się w ramach „Rodzinnych spotkań z tańcem” 30 października o godzinie 16:00. Niedzielne popołudnie będzie okazją do obejrzenia ciekawych choreografii w wykonaniu małych i dużych tancerzy. Zobaczymy ich w typowych dla Mirażu stylach: show dance, jazz dance i modern dance. Familijna widownia przekona się, że taniec może być prawdziwą pasją i sposobem na życie.

Zespół taneczny Miraż działa w Wodzisławskim Centrum Kultury od 30 lat. Ma na swoim koncie niezliczone nagrody o randze ogólnopolskiej, europejskiej i światowej. Najnowszymi sukcesami zespołu są: złoty i srebrny medal Mistrzostw Świata w kategorii jazz duet oraz balet solo, a także srebro i brąz Mistrzostw Europy w kategorii show dance duet oraz show dance miniformacje. Podczas koncertu tancerze zaprezentują wszystkie choreografie, nad którymi pracowali podczas treningów w ostatnim sezonie artystycznym. Zatańczą też autorskie choreografie przygotowane przez tancerki z grupy seniorek. Układy przygotowali trenerzy zespołu: Lenka Krčovà, Dominika Pławna, Izabela Barska-Kaczmarczyk oraz Evgeniya Makeeva-Wyputa. Pod kątem akrobatycznym i gimnastycznym tancerzy przygotował Marcin Kost.

Bilety w cenie 20 zł dostępne są w kasie WCK oraz na stronie https://wck.wodzislaw-slaski.pl/kup-bilet.

Kasa WCK jest czynna na pół godziny przed seansami kinowymi oraz imprezami biletowanymi oraz w czwartki od 10:00 do 12:00. W kasie obsługa kart płatniczych: VISA, MasterCard, Maestro, Dinersclub, Discovery oraz obsługa płatności aplikacją mobilną PeoPay. Transakcje bez kwoty minimalnej. Bilety można rezerwować pod nr tel. 32 455 48 55 lub osobiście w sekretariacie WCK. Rezerwacje biletów ważne są przez okres dwóch tygodni. W wypadku nieodebrania rezerwacja zostanie anulowana przez system.