Telefon: 32 455 48 55

Repertuar

Program Wodzisławskiego Centrum Kultury - marzec

Marzec w Wodzisławskim Centrum Kultury to kilka propozycji koncertowych, w tym ten dedykowany paniom z okazji Dnia Kobiet. To również szereg warsztatów z zakresu beauty, kaligrafii i ruchowych. Oczywiście nie zabraknie wielu kuszących fabułą tytułów filmowych.

5. edycja zawodów Akrobreak Masters - 25 marca

W Wodzisławskim Centrum Kultury odbędzie się 5. edycja zawodów akrobatyki tanecznej organizowana przez Akrobreak przy współorganizacji Wodzisławskiego Centrum Kultury. Wydarzenie zostało zaplanowane na 25 marca br.

Premiera spektaklu @dkleJEŃCY Teatru "Szydło" - 26 marca

Wodzisławskie Centrum Kultury zaprasza na premierowy pokaz spektaklu pt. „@dkleJEŃCY” w wykonaniu Teatru Szydło. Przedstawienie skupia się na temacie uzależnienia od Internetu i obecności w mediach społecznościowych oraz zagrożeń płynących z zacierania się granic pomiędzy światem online i offline. Spektakl odbędzie się 26 marca 2023 o godz. 16:00.

Święto Teatru Małego Widza - 27 marca

Wodzisławskie Centrum Kultury zaprasza na spektakl „Moje, nie moje” w wykonaniu Teatru Szydełko wszystkich przedszkolaków oraz uczniów klas szkół podstawowych w ramach Święta Teatru Małego Widza 27 marca br. na godz. 9:00 oraz 11:00. To pełna uroku historia, zabawna i wzruszająca, która bawi i uczy jednocześnie. Po spektaklu odbędą się animacje teatralne oraz pogadanka, a każdy widz na koniec otrzyma słodką niespodziankę.

RoMan Żurek STAND-UP - 28 marca

„Było wspaniale , popłakałem się ze śmiechu”, „Świetnie spędzone prawie 2 godziny”, „Coś nowego. Dobry humor na wysokim poziomie” - takie opinie słychać po występie tego artysty. Już 28 marca w Wodzisławskim Centrum Kultury wystąpi w swoim stand-upowym programie legenda polskiej sceny kabaretowej, założyciel bijącej rekordy popularności Neo-Nówki – Roman Żurek.

Program Wodzisławskiego Centrum Kultury - kwiecień

Szereg warsztatów, występów stad'upowych i spektakli Amatorskiego Ruchu Artystycznego - tak upłynie nam kwiecień w Wodzisławskim Centrum Kultury. Nie zabraknie również ciekawych propozycji filmowych w Pegazie.

Uwolnij dobrą energię - ruchowe warsztaty - 1 kwietnia

Jak co miesiąc, tak i w kwietniu w ofercie Wodzisławskiego Centrum Kultury nie może zabraknąć warsztatów „Uwolnij ciało” z Małgorzatą Karwot. Ruchowe zajęcia rozwojowe dla młodzieży i dorosłych odbędą się 1 kwietnia, w sobotę o godz. 15:00.

Marcin Zbigniew Wojciech "Sztos" - 14 kwietnia

Siedemnaście lat na scenie, dwadzieścia pięć milionów wyświetleń na YouTube i ponad tysiąc siedemset występów na koncie. Przed Państwem wystąpi żywioł sceniczny i dusza towarzystwa – Marcin Zbigniew Wojciech – znany w całej Polsce aktor, konferansjer i stand-up'er. Komik pojawi się w piątek, 14 kwietnia o 20:00 w Wodzisławskim Centrum Kultury.