Telefon: 32 455 48 55

Repertuar

6. edycja zawodów Akrobreak Masters - 9 grudnia

W WCK odbędzie się 6. edycja zawodów akrobatyki tanecznej organizowana przez Akrobreak przy współorganizacji Wodzisławskiego Centrum Kultury. Wydarzenie zostało zaplanowane na 9 grudzień 2023 r.

Koncert galowy „Fedrowani w godce” - 10 grudnia

Stowarzyszenie „Vladislavia” wraz Wodzisławskim Centrum Kultury zapraszają na wyjątkowe wydarzenie. Koncert galowy z udziałem laureatów 13. edycji Konkursu Gawędziarskiego „Fedrowani w godce” odbędzie się 10 grudnia o godz. 16:00.

Kabaret Młodych Panów w programie "Co się stało?" - 12 i 13 grudnia

Wiecznie Młodzi Panowie na deskach wodzisławskiej sceny! Wybuchowa mieszanka śląskiego poczucia humoru i teatralnego zacięcia, a wszystko to podszyte kabaretowym absurdem w stylu Kabaretu Młodych Panów. Grupa już 12 i 13 grudnia zawita do Wodzisławskiego Centrum Kultury ze swoim najnowszym programem „Co się stało?”.

Mikołajkowy koncert KTT SPIN - 14 grudnia

Klub Tańca Towarzyskiego SPIN zaprasza na wyjątkowy, mikołajkowy koncert taneczny 14 grudnia do Wodzisławskiego Centrum Kultury. Tancerze wzorem ubiegłego roku po raz kolejny postanowili zaprosić dzieci wraz z rodzicami na mikołajkowe show taneczne. W programie znajdą się również prezentacje najnowszych choreografii małych i dużych formacji, niespodzianki oraz spotkanie ze św. Mikołajem.

XXIX Wodzisławskie Spotkania Kolędowe - 13 stycznia

Nie lada gratka czeka miłośników muzyki chóralnej. W sobotę, 13 stycznia od godziny 15:00 w kościele pod wezwaniem Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny szerokiemu gronu słuchaczy zaprezentują się uczestnicy XXIX Wodzisławskich Spotkań Kolędowych.

Koncert Wiedeński "Vienna Chamber Orchestra" - 13 stycznia

Wodzisławskie Centrum Kultury zaprasza w podróż do roztańczonego i magicznego Wiednia, gdzie będą rozbrzmiewać najpiękniejsze arie, duety, walce i polki Johanna Straussa, Franca Lehara, Imre Kalmana. Koncert w wykonaniu światowej Królewskiej Orkiestry pod dyrekcją znakomitego polskiego artysty - dyrygenta Dariusza Kasperka odbędzie się już 13 stycznia.