Telefon: 32 455 48 55

Repertuar kina Pegaz na październik

Zdjęcie jabłoni z napisem repertuar na październik

Ten jesienny miesiąc warto wykorzystać na wizytę w kinie Pegaz, gdzie dziać się będzie niemało. Wśród wyświetlanych tytułów zaplanowano dwa filmy prosto z 47. Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni: „Cicha ziemia” oraz „Iluzja” w kinie konesera. Pegaz wyświetli też polskiego kandydata do Oscara: „IO”. Coś dla siebie znajdą też widzowie kina religijnego oraz dzieci. Na ekranie również dwa horrory, w tym „The Twin” na Halloween.

Program kina Pegaz na październik:

1 X 15:00 „Jak zostałem samurajem” Kino Dzieci /animacja, +6, 97 min./

1 X 17:00 „Orlęta. Grodno ’39” /wojenny, +13, 104 min./

1 X 19:00 „Zołza” /komedia, +15, 100 min./

2 X 15:00 „Jak zostałem samurajem” Kino Dzieci /animacja, +6, 97 min./

2 X 17:00 „Orlęta. Grodno ’39” /wojenny, +13, 104 min./

2 X 19:00 „Zołza” /komedia, +15, 100 min./

4 X 18:00 „Orlęta. Grodno ’39” /wojenny, +13, 104 min./

4 X 20:00 „Zołza” /komedia, +15, 100 min./

5 X 15:00 „Jak zostałem samurajem” Kino Dzieci /animacja, +6, 97 min./

5 X 17:00 „Orlęta. Grodno ’39” /wojenny, +13, 104 min./

5 X 19:00 „Dziewczyny” Kino Konesera /dramat, +15, 100 min./

6 X 18:00 „Orlęta. Grodno ’39” /wojenny, +13, 104 min./

6 X 20:00 „Zołza” /komedia, +15, 100 min./

7 X 15:00 „Guliwer” Kino Dzieci /animacja, +6, 90 min./

7 X 17:00 „Greckie wakacje” / komedia romantyczna, +15, 86 min./

7 X 19:00 „Sierota. Narodziny zła” /horror, +15, 99 min./

9 X 15:00 „Guliwer” Kino Dzieci /animacja, +6, 90 min./

9 X 17:00 „Greckie wakacje” / komedia romantyczna, +15, 86 min./

9 X 19:00 „Sierota. Narodziny zła” /horror, +15, 99 min./

11 X 18:00 „Greckie wakacje” / komedia romantyczna, +15, 86 min./

11 X 20:00 „Sierota. Narodziny zła” /horror, +15, 99 min./

12 X 15:00 „Greckie wakacje” / komedia romantyczna, +15, 86 min./

12 X 17:00 „Guliwer” Kino Dzieci /animacja, +6, 90 min./

12 X 19:00 „Cicha ziemia” Kino Konesera /dramat, +15, 113 min./

13 X 18:00 „Sierota. Narodziny zła” /horror, +15, 99 min./

13 X 20:00 „Greckie wakacje” /komedia romantyczna, +15, 86 min./

14 X 15:00 „Guliwer” Kino Dzieci /animacja, +6, 90 min./

14 X 17:00 „Miłość na pierwszą stronę” /komedia romantyczna, +13, 100 min./

14 X 19:00 „Nie martw się, kochanie” /thriller, +15, 123 min./

15 X 10:00, 11:30, 15:00 „Guliwer” Kino Dzieci /animacja, +6, 90 min./

15 X 13:00, 17:00 „Miłość na pierwszą stronę” /komedia romantyczna, +13, 100 min./

15 X 19:00 „Nie martw się, kochanie” /thriller, +15, 123 min./

18 X 18:00 „Miłość na pierwszą stronę” /komedia romantyczna, +13, 100 min./

18 X 20:00 „Nie martw się, kochanie” /thriller, +15, 123 min./

19 X 15:00 „Miłość na pierwszą stronę” /komedia romantyczna, +13, 100 min./

19 IX 17:00 „Nie martw się, kochanie” /thriller, +15, 123 min./

19 X 19:00 „Iluzja” Kino Konesera /dramat, +15, 100 min./

20 X 19:00 „Miłość na pierwszą stronę” /komedia romantyczna, +13, 100 min./

21 X 15:00, 17:00 „Medjugorje” Cykl Filmów Religijnych /religijny, +7, 120 min./

21 X 19:00 „Patrz jak kręcą” /komedia kryminalna, +13, 98 min./

23 X 10:00, 12:00, 16:00, 18:00 „Medjugorje” Cykl Filmów Religijnych /religijny, +7, 120 min./

23 X 20:00 „Patrz jak kręcą” /komedia kryminalna, +13, 98 min./

25 X 18:00 „Medjugorje” Cykl Filmów Religijnych /religijny, +7, 120 min./

25 X 20:00 „Patrz jak kręcą” /komedia kryminalna, +13, 98 min./

26 X 15:00 „Medjugorje” Cykl Filmów Religijnych /religijny, +7, 120 min./

26 X 17:00 „Patrz jak kręcą” /komedia kryminalna, +13, 98 min./

26 X 19:00 „Alcarras” Kino Konesera /dramat, +15, 120 min./

27 X 18:00 „Medjugorje” Cykl Filmów Religijnych /religijny, +7, 120 min./

27 X 20:00 „Patrz jak kręcą” /komedia kryminalna, +13, 98 min./

28 X 16:00 „Mia i ja. Film” Kino Dzieci /animacja, +4, 82 min./

28 X 18:00 „IO” /wojenny, +15, 104 min./

28 X 20:00 „The Twin” Kino na Halloween /horror, +15, 109 min./

29 X 10:00, 12:00, 15:30 „Mia i ja. Film” Kino Dzieci /animacja, +4, 82 min./

29 X 13:30, 17:00 „IO” /wojenny, +15, 104 min./

29 X 19:00 „The Twin” Kino na Halloween /horror, +15, 109 min./

30 X 10:00, 12:00 „Mia i ja. Film” Kino Dzieci /animacja, +4, 82 min./

30 X 18:00 „IO” /dramat, +15, 88 min./

30 X 20:00 „The Twin” Kino na Halloween /horror, +15, 109 min./

 

Bilety w cenie: 16/14 zł są dostępne w kasie kina przed seansami oraz online.

Organizator zastrzega sobie prawo do zmian w programie.