Repertuar

Rodzinne Spotkania z Teatrem „Królewna Fasolka” - 25 października

Wodzisławskie Centrum Kultury zaprasza małych i dużych miłośników teatru na spektakl „Królewna Fasolka”, który odbędzie się w niedzielę, 25 października o godz. 16:00. Podczas kolejnej odsłony cyklu Rodzinnych Spotkań z Teatrem na scenie wystąpią aktorzy Teatru Trip ze Świętochłowic.

Muzyczne Spotkania Seniorów - 26 października - odwołane

Główny organizator koncertu, Wodzisławski Uniwersytet Trzeciego Wieku podjął decyzję o odwołaniu najbliższego "Muzycznego Spotkania Seniorów" w Wodzisławskim Centrum Kultury. Wydarzenie to planowane było na 26 października br.

Przemysł Strączek Quartet - 30 października

Doskonałe kompozycje, fantazja muzyczna i artystyczna czułość złożą się na pełen doznań koncert w wykonaniu zespołu Przemysław Strączek Quartet. Już w piątek, 30 października o godzinie 19:00 na scenie Wodzisławskiego Centrum Kultury uznany kwartet w swoim programie sięgnie po standardy jazzowe.

Paweł Piotr Reszka gościem WCK - 4 listopada

Pisze oszczędnie, solidnie. Pyta, nie ocenia, wywołuje refleksje. Z Pawłem Piotrem Reszką, bo o nim mowa, cenionym dziennikarzem i reportażystą, finalistą prestiżowej nagrody Nike 2020, będzie okazja spotkać się w Wodzisławskim Centrum Kultury już w środę, 4 listopada o godzinie 19:00. Wydarzenie organizuje Wodzisławskie Centrum Kultury w partnerstwie z Biblioteką Śląską w Katowicach.

"Tu i teraz - modowy galimatias" - 6 listopada

Wodzisławskie Centrum Kultury zaprasza na nowy cykl warsztatów zatytułowany „Tu i teraz”. Podczas drugiego z nich uczestnicy będą farbować tkaniny techniką tie dye. To kolejne przedsięwzięcie, które proponuje zainteresowanym wodzisławska instytucja kultury.

Rodzinne Spotkania z Muzyką - Muzyczny pojedynek - 8 listopada

Wodzisławskie Centrum Kultury zaprasza na pierwszy koncert z cyklu "Rodzinnych spotkań z muzyką". W niedzielę, 8 listopada o godz. 16:00 odbędzie się „Pojedynek na dźwięki” w wykonaniu Filharmonii Śląskiej. To iście muzyczne wydarzenie będzie nie lada gratką dla całych rodzin.