Telefon: 32 455 48 55

Repertuar

Wytańcz swoje emocje "Uwolnij ciało" - 26 listopada

26 listopada w Wodzisławskim Centrum Kultury będzie kolejna okazja ku temu, by odzyskać swoje ciało, uwolnić je od zmęczenia, napięć i stresu. Wszystko to za sprawą warsztatów rozwojowo-ruchowych dla młodzieży i dorosłych, które poprowadzi, Małgorzata Karwot – instruktorka tańca i psycholożka.

4. edycja zawodów Akrobreak Masters - 27 listopada

W Wodzisławskim Centrum Kultury odbędzie się 4. edycja zawodów akrobatyki tanecznej organizowana przez Akrobreak przy współorganizacji Wodzisławskiego Centrum Kultury. Wydarzenie zostało zaplanowane na 27 listopada.

12. Konkurs gawędziarski „Fedrowani w godce” 1-2 grudnia

Pogodej z nami! Wodzisławskie Centrum Kultury wraz ze Stowarzyszeniem „Vladislavia” po raz 12. zapraszają na konkurs gawędziarski „Fedrowani w godce”. W konkursie mogą wziąć udział uczniowie przedszkoli, szkół podstawowych i ponadpodstawowych.

Mikołajki z WCK - 3 grudnia

Już dzisiaj zaplanuj ten jeden z najbardziej wyczekiwanych przez dzieci dzień w roku. 3 grudnia o godz. 17:00 do Wodzisławskiego Centrum Kultury przybędzie Mikołaj. Ale zanim to nastąpi, dzieci zobaczą spektakl „Dziadek Mróz, czyli po co komu zima?” w wykonaniu aktorów z Teatru Żelaznego z Katowic. Takiego muzycznego przedstawienia w WCK jeszcze nie było.

Mikołajkowy koncert KTT SPIN - 7 grudnia

Klub Tańca Towarzyskiego SPIN zaprasza na wyjątkowy, mikołajkowy koncert taneczny 7 grudnia na godz. 17:30 do Wodzisławskiego Centrum Kultury. Prócz pokazów tanecznych na małych widzów czekać będzie św. Mikołaj.

Koncert Gwiazd Telewizji TVS - 10 grudnia

Sierpniowe koncerty plenerowe pokazały, że w Wodzisławiu Śląskim nie brakuje fanów muzyki biesiadnej. Specjalnie dla nich, z okazji 15-lecia telewizji, Wodzisławskie Centrum Kultury we współpracy z TVS organizuje Koncert Gwiazd. Wydarzenie będzie rejestrowane telewizyjnie.