Telefon: 32 455 48 55

Repertuar

Program imprez Wodzisławskiego Centrum Kultury - marzec

Marzy nam się wiosna, a Państwu? Już coraz bliżej! W oczekiwaniu ciepłych dni, mamy kilka godnych uwagi propozycji w repertuarze. Obok koncertów czekają premiery w grupach Amatorskiego Ruchu Artystycznego. Nie zabraknie kreatywnych warsztatów oraz seansów w Kinie Pegaz.

Mery Spolsky "Erotik Era Tour" - 2 marca

Niepowtarzalna, charyzmatyczna i czerpiącą z wielu źródeł - od hip-hopu przez eksperymentalną elektronikę po popową piosenkę. Oczywiście nie kto inny jak Mery Spolsky. Ta wyjątkowa artystka polskiej sceny muzycznej wystąpi 2 marca w Wodzisławskim Centrum Kultury. Bilety już w sprzedaży.

Uwolnij ciało, czyli rozwojowe warsztaty - 3 marca

Cieszące się niesłabnącym zainteresowaniem zajęcia z cyklu „Tu i teraz” odbędą się w niedzielę, 3 marca o godz. 15.00. Dwugodzinne warsztaty rozwojowe poprowadzi Małgorzata Karwot, instruktorka tańca i psycholożka.

7. edycja Akrobreak Masters - 16 marca

W Wodzisławskim Centrum Kultury odbędzie się 7. edycja zawodów akrobatyki tanecznej organizowana przez Akrobreak przy współorganizacji Wodzisławskiego Centrum Kultury. Wydarzenie zostało zaplanowane na 16 marca (sobota) br.

Premiera „Królowej śniegu” Teatru Szydło - 17 marca

Długo wyczekiwana premiera przepięknego, bajkowego spektaklu dla dzieci i młodzieży już w marcu odbędzie się w Wodzisławskim Centrum Kultury. Na to niezapomniane widowisko w wykonaniu znakomitego Teatru Szydło zapraszamy już w niedzielę, 17 marca o godz. 16:00.

Teatr Korez z „Mianujom mie Hanka” - 22 marca

Porywający, nieoczywisty i wybitny – taki jest spektakl na podstawie tekstu Alojzego Lyski „Mianujom mie Hanka”. W tytułową postać brawurowo wcieliła się Grażyna Bułka, świetna aktorka. Już dziś zapraszamy 22 marca na tę teatralną ucztę do Wodzisławskiego Centrum Kultury.

Premiera Teatru Tańca Memento „Prawdziwa historia” - 23 marca

Wodzisławskie Centrum Kultury zaprasza na premierowy spektaklu Teatru Tańca Memento pt. „Prawdziwa historia”. Wydarzenie odbędzie się w sobotę, 23 marca o 17:00. Widzowie zobaczą przepiękne taneczne show oparte na najpiękniejszych bajkach i baśniach znanych dzieciom i dorosłym.