Telefon: 32 455 48 55

Repertuar

Program wydarzeń Wodzisławskiego Centrum Kultury - czerwiec

Czerwiec w WCK szykuje się na bogato! W repertuarze znajdziecie propozycje imprez estradowych, jak koncerty czy kabarety, do tego kreatywne warsztaty i mnóstwo interesujących filmów w Kinie Pegaz. Czerwiec to również miesiąc premier grup należących do Amatorskiego Ruchu Artystycznego.

Spektakl dla dzieci „Kraina Melodii” - 13 czerwca

Wodzisławskie Centrum Kultury zaprasza na spektakl dla dzieci pt. „Kraina melodii” w wykonaniu małych aktorów z Teatru Tańca Memento. Przedstawienie zostało zaplanowane na 13 czerwca, w niedzielę na godz. 18:00.

Koncert Eleni - 18 czerwca

Melodyjny, ciepły głos, polska dusza, greckie korzenie i przeboje, które do dziś bawią i kołyszą wielu. Już 18 czerwca o godzinie 18:00 i 20:15 z dedykacją dla mam na scenie Wodzisławskiego Centrum Kultury wystąpi wcześniej zapowiadana gwiazda - Eleni.

Benefis Wandy Bukowskiej - 19 czerwca

Wodzisławskie Centrum Kultury zaprasza na koncert w wykonaniu Zespołu Pieśni i Tańca Vladisalvia pn. „Sła-Wa – Benefis Wandy Bukowskiej”. Koncert został zaplanowany na 19 czerwca o godz. 17:00.

Koncert galowy KTT SPIN „Taniec jest O.K.” - 20 czerwca

Wodzisławskie Centrum Kultury zaprasza na koncert galowy KTT SPIN pn. „Taniec jest O.K.”, który odbędzie się 20 czerwca, w niedzielę o 17:00 na scenie WCK. Publiczność zobaczy choreografie w stylu latynoamerykańskim oraz standardowym.

Gala Akrobreak - 22 czerwca

Wodzisławskie Centrum Kultury zaprasza na Galę Akrobreak 22 czerwca, we wtorek na godz. 17:00. Podczas imprezy zaprezentują się członkowie sekcji akrobatyki tanecznej pn. Akrobreak działającej w ramach Amatorskiego Ruchu Artystycznego w WCK.

29. Koncert zespołu tanecznego Miraż - 23 czerwca

Wodzisławskie Centrum Kultury zaprasza na koncert Mirażu 23 czerwca, w środę na godzinę 15:00 oraz 18:00. Wydarzenie wieńczy sezon artystyczny zespołu. Widzowie zobaczą wszystkie grupy wiekowe na scenie w choreografiach w stylu show, jazz, modern, balet i contemporary. To będzie prawdziwa dawka tanecznego kunsztu tancerzy i ich choreografów.