Telefon: 32 455 48 55

Repertuar

Program Wodzisławskiego Centrum Kultury - wrzesień

Świetny występ stand'upowy, barwny spektakl dla całych rodzin z walorem edukacyjnym, wracające po przerwie wakacyjnej lubiane warsztaty, obok tego imprezy plenerowe i zapisy do zespołów Amatorskiego Ruchu Artystycznego. To i wiele więcej znajdziecie w naszej wrześniowej ofercie. Zapraszamy do zapoznania się z repertuarem.

Wodzisławski Festiwal Franciszkański - 29 września-1 października

Trzy dni uczty duchowej na przełomie września i października czeka mieszkańców Wodzisławia Śląskiego i okolic. Z okazji osiemsetlecia zatwierdzenia reguły św. Franciszka z Asyżu zaplanowano szereg atrakcji, wśród których znajdą się koncerty, warsztaty, wystawa oraz jarmark franciszkański.

"O mało co" - Anna Mucha i Filip Bobek w kultowej komedii - 15 października

"O mało co…" to premierowa komedia z Anną Muchą i Filipem Bobkiem w rolach głównych! Kiedy mąż i żona zdradzają się nawzajem, a najlepszy przyjaciel jest w to bardzo mocno zamieszany, to na pewno wyjdzie z tego niezły ambaras! Co z niego wyniknie? Dowiecie się tego już 15 października w Wodzisławskim Centrum Kultury.

„Pachnący dom” w zasięgu ręki – aromatyczne warsztaty - 20 października

W powietrzu czuć już jesień, warto więc wpuścić aromatyczne zapachy do wnętrz własnych domów. Będzie ku temu okazja już 20 października o godz. 17.00 podczas iście pachnącego wydarzenia „Życie w zgodzie z naturą”. Wykład na temat aromaterapii oraz warsztaty z tworzenia ekologicznych tabliczek florenckich z wosku sojowego z olejkami i suszonymi ziołami w ramach cyklu „Tu i teraz” poprowadzi Magdalena Mildner z Centrum Ziołolecznictwa Krasatina.