Telefon: 32 455 48 55

Repertuar

Koncert Wiedeński z Gwiazdami - 29 stycznia

Wodzisławskie Centrum Kultury już w styczniu zaprosi swoją publiczność w podróż do roztańczonego i magicznego Wiednia, gdzie będą rozbrzmiewać najpiękniejsze arie, duety, walce i polki Johanna Straussa, Franca Lehara czy Imre Kalmana. To wszystko za sprawą Koncertu Wiedeńskiego z Gwiazdami, który WCK zaplanowało na 29 stycznia 2022 r.

Warsztaty „Pomagamy zwierzętom przetrwać zimę” - 30 stycznia

O tym, że czas spędzony w rodzinie jest wartością samą w sobie, nie trzeba nikogo przekonywać. Ale o tym, że chwile z bliskimi można ukierunkować na zajęcia ciekawe, pożyteczne i rozwijające przekonacie się z Wodzisławskim Centrum Kultury już w niedzielę, 30 stycznia. W tym dniu odbędą się dwugodzinne rodzinne warsztaty pn. „Pomagamy zwierzętom przetrwać zimę”.

Program wydarzeń Wodzisławskiego Centrum Kultury - luty

Luty w Wodzisławskim Centrum Kultury zapowiada się bardzo obiecująco. Obok koncertów takich artystów jak Kaśka Sochacka czy Fisz, na deskach wodzisławskiej sceny odbędą się teatralne premiery Amatorskiego Ruchu Artystycznego. Nie zabraknie ciekawych propozycji dla najmłodszych na nadchodzące ferie. Akcja "Zima w mieście" pn. "Świat według kota" to liczne warsztaty oraz filmy w Kinie Pegaz. Sprawdźcie szczegóły.

Akcja Zima "Świat według kota" 14-27 lutego

Są bardzo giętkie i elastyczne. Lubią się bawić, obserwują świat z ciekawością. Wydają ponad sto różnych dźwięków, mają unikalne odciski nosa. I są bardzo uczuciowe. Koty! Tak, to o nich mowa. Jeśli chcesz poznać ich świat, z radością smakować go tak, jak one, koniecznie wpadnij na ferie do Wodzisławskiego Centrum Kultury. To będzie czas dla was!