Telefon: 32 455 48 55

Repertuar

Koncert Paweła Domagały - 8 maja

Paweł Domagała ponownie w trasie koncertowej! Muzyk i aktor będzie promował swój najnowszy krążek „Wracaj” na scenie Wodzisławskiego Centrum Kultury. Koncert odbędzie się w sobotę, 8 maja o godzinie 19:00. Bilety już w sprzedaży!

19. Gala Tanecza MIX - 16 maja

Gala Taneczna MIX 2021 to impreza, w której uczestniczyć będą zespoły taneczne z południowej Polski. Nie zabraknie przedstawicieli Knurowa, Zabrza, Żywca, Libiąża, Bielska-Białej czy Oświęcimia.

Rodzinne Spotkania z Teatrem “Poza wyobraźnią” - 23 maja

Najbliższe „Rodzinne spotkania z teatrem” będą naprawdę… magiczne. Wszystko za sprawą widowiska „Poza wyobraźnią”, wypełnionego efektami iluzjonistycznymi. Przedstawienie można będzie zobaczyć 23 maja, w niedzielę, o godz. 16:00, a o niezapomniane przeżycia zadba magik Adrian Mitoraj, który wraz ze swoją asystentką wprawi w zachwyt zarówno małych, jak i dorosłych widzów.

Koncert z okazji Dnia Matki - Eleni - 24 maja

Melodyjny, ciepły głos, polska dusza, greckie korzenie i przeboje, które do dziś bawią i kołyszą wielu. Już 24 maja o godzinie 18:00 i 20:15 z dedykacją dla mam na scenie Wodzisławskiego Centrum Kultury wystąpi wcześniej zapowiadana gwiazda - Eleni.

Koncert zespołu Tabu - 28 maja

Dobra energia popłynie z wodzisławskiej sceny. To za sprawą zespołu, który swoją charyzmą i muzycznym flow niesie tłumy. Ich koncerty wypełniają zarówno małe klimatyczne kluby, jak i wielkie stadiony. Tabu, bo o nich mowa zagrają w Wodzisławskim Centrum Kultury w piątek, 28 maja.

Kabaret Smile - 11 czerwca

Jedna z czołowych grup kabaretowych wraca do Wodzisławia Śląskiego ze swoim najnowszym programem „Tu i Teraz”. Już dziś zapraszamy do Wodzisławskiego Centrum Kultury 11 czerwca, w piątek, na godzinę 17:30 lub 20:30. Szykuje się niezapomniany wieczór pełen humoru na najwyższym poziomie.