Repertuar

Wodzisławskie Centrum Kultury zawiesiło bieżącą działalność

W związku z wprowadzeniem stanu epidemii w Polsce Wodzisławskie Centrum Kultury zawiesiło bieżącą działalność w zakresie zajęć Amatorskiego Ruchu Artystycznego, organizacji wydarzeń kulturalnych, obsługi kasy biletowej i wynajmu sal. Decyzja obowiązuje do odwołania.

Muzyczne Spotkanie Seniorów - 11 maja

Wodzisławski Uniwersytet Trzeciego Wieku oraz Wodzisławskie Centrum Kultury zapraszają na występ sopranistki, artystki scen operetkowych Nairy Ayvazyan.

„Zwier(z)ciadło” TT Memento - 14 czerwca

Teatr Tańca Memento zaprasza na pierwszą w tym sezonie premierę teatralną do Wodzisławskiego Centrum Kultury. Tym razem grupa wystawi spektakl pt. „Zwier(z)ciadło”. Premiera odbędzie się w niedzielę, 14 czerwca o 18:00 w WCK.

Koncert Eleni - 10 września

Melodyjny, ciepły głos, polska dusza, greckie korzenie i przeboje, które do dziś bawią, kołyszą i wzruszają wielu. Już 10 września na scenie Wodzisławskiego Centrum Kultury wystąpi Eleni. Jej koncert dedykowany będzie wszystkim mamom z racji ich majowego święta.

Kabaret Młodych Panów - spektakl teatralny - 16 i 17 września

W związku z obecną sytuacją zagrożenia epidemicznego i w trosce o wspólne zdrowie oraz bezpieczeństwo Wodzisławskie Centrum Kultury wraz z Kabaretem Młodych Panów zdecydowało o przeniesieniu występów z 21 i 22 kwietnia na jesień. Nowy termin to 16 i 17 września.