Telefon: 32 455 48 55

Przy kawie o literach

pióro na kartce

Przed nami kolejne warsztaty z kaligrafii. Dwugodzinne zajęcia odbędą się 11 marca, w sobotę o godz. 10.00 i tradycyjnie już poprowadzi je Monika Kruczek (piekneslowa.365.pl).

Na spotkanie zapraszamy zarówno początkujących, jak i bardziej zaawansowanych miłośników kaligrafii. Uczestnicy otrzymają wszelkie niezbędne narzędzia pracy tj. karty ćwiczeń z liniami pomocniczymi oraz materiały piśmiennicze. Pod okiem prowadzącej będą rozwijać umiejętności  i tworzyć prace w technice brush letteringu. Marcowe spotkanie odbędzie się pod hasłem "rozkwitające litery" i będzie okazją do tworzenia kompozycji na kartkach okolicznościowych, poprzez tworzenie ozdobnych napisów.

Warsztaty pięknego pisania to nie tylko praktyczne zajęcia. To także sposób na wyciszenie się i trening uważności oraz wzmocnienie kreatywności i wyobraźni, a także świetny sposób na spędzenie czasu w miłym gronie przy kawie lub herbacie.

Koszt uczestnictwa w zajęciach to 45 zł. Zapisy przyjmowane są do 6 marca pod adresem piak@wck.wodzislaw.pl. Informacji na temat wydarzenia udzielają pracownicy Działu Projektów i Animacji Kulturalnej WCK (tel. 32 455 48 55 wew. 28). Realizacja warsztatów będzie możliwa pod warunkiem zgłoszenia się minimalnej liczby zainteresowanych.