Telefon: 32 455 48 55

Przedłużamy termin nadsyłania memów

Kobieta z piłką pyta: grasz czy robisz mema?

Nie zdążyliście zaprojektować mema na konkurs „Język stadionów - język tolerancji” ogłoszony przez WCK? Teraz macie ostatnią szansę, aby to nadrobić. Przedłużamy termin nadsyłania memów propagujących kibicowanie w duchu tolerancji. Na prace uczniów szkół ponadpodstawowych z powiatu wodzisławskiego czekamy do 14 lipca 2021 roku.

Warunkiem wzięcia udziału w konkursie jest dostarczenie projektu mema w dowolnej technice lub aplikacji (np. rysunek, grafika) i wypełnionej karty zgłoszeniowej na adres e-mail: a.kozielska@wck.wodzislaw.pl, osobiście do WCK lub pocztą na adres: Wodzisławskie Centrum Kultury, ul. ks. płk. W. Kubsza 17, 44-300 Wodzisław Śl.

Na autorów trzech najlepszych memów czekają nagrody rzeczowe, które zostaną wręczone podczas spotkania podsumowującego działania projektu.

plakat promujący film

 

Wszelkich informacji na temat konkursu udziela Dział Projektów i Animacji Kulturalnej WCK (tel. 32 455 48 55). Aby wziąć udział w konkursie należy zapoznać się z regulaminem i wypełnić kartę zgłoszeniową.

Konkurs organizowany jest w ramach projektu, na który WCK otrzymało środki z Ministerstwa Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu. Przypomnijmy, że Wodzisławskie Centrum Kultury znalazło się w gronie 29 beneficjentów programu Narodowego Centrum Kultury „Ojczysty - dodaj do ulubionych 2021”. Projekt WCK „Język na stadionach - język tolerancji” otrzymał kwotę dofinansowania w wysokości 10 tys. zł. Konkurs na mema jest jednym z działań, jakie WCK realizuje w ramach przedsięwzięcia popularyzującego poprawną polszczyznę i kibicowanie w duchu tolerancji.

 

Regulamin konkursu [do pobrania, doc., 50,0 KB]

Karta zgłoszeniowa [do pobrania, doc., 29,0 KB]