Telefon: 32 455 48 55

Poznaj program Festiwalu Weselnego

Wodzisławskie Centrum Kultury zaprasza na szóstą edycję Festiwalu Weselnego, który odbędzie się w niedzielę, 16 lutego br. w godzinach od 13:00 do 17:00. Imprezę poprowadzą: Izabela Kapiasová – aktorka znana z takich ról serialowych jak Aldonka z „Przepisu na życie” czy Maryla z „M jak Miłość” oraz Tomasz Ciba – muzyk, konferansjer, prezenter radiowy.

Festiwal Weselny w Wodzisławskim Centrum Kultury to wydarzenie, w ramach którego wystawcy zaprezentują swoje usługi i asortyment związany z tematyką ślubną i weselną. Udział w wydarzeniu dla odwiedzających jest bezpłatny, a każdy z nich będzie mógł wziąć udział w losowaniu atrakcyjnych nagród w ramach organizowanej w dniu imprezy zabawy z fantami.

- Wydarzenie to wpisało się w kalendarz naszych imprez, a dobra współpraca z podmiotami z branży ślubnej i eventowej pozwala na dobór ciekawej oferty wystawienniczej - mówi Krzysztof Jaroch, dyrektor Wodzisławskiego Centrum Kultury.

Propozycja WCK z całą pewnością okaże się przydatna przyszłym nowożeńcom w zapoznaniu się z najnowszymi trendami w branży ślubnej i weselnej. W programie Festiwalu zaplanowano bowiem m.in.: pokazy sukien ślubnych i bielizny, animacje dla dzieci, występy zespołów muzycznych oraz pokaz iluzjonisty. Nie zabraknie także degustacji dostępnych w ramach bogatej oferty gastronomicznej, usług multimedialnych i innych niespodzianek. Ponadto, podczas tegorocznej edycji Festiwalu firmy biorące udział w wydarzeniu będą konkurowały o tytuł lidera wśród wystawców. Odwiedzający zadecydują, komu w tym roku przypadnie laur najlepszego wystawcy, oceniając stoiska pod względem atrakcyjności świadczonych usług i prezentowanego asortymentu.

Organizatorzy - Wodzisławskie Centrum Kultury oraz „Kwiaciarnia Kwiaty styl” - od sześciu lat dokładają starań, aby podczas Festiwalu prezentowali się najlepsi wystawcy z regionu, posiadający bogate doświadczenie w branży ślubnej i weselnej.

 

Program VI Festiwalu Weselnego, 16 lutego 2020 r.
godz. 13:00 – otwarcie VI Targów Ślubnych
godz. 13:10 – występ taneczny KTT Spin
godz. 13:20 – pokaz sukien ślubnych – salon sukni ślubnych Afrodyta
godz. 13:30 – prezentacja wystawców
godz. 13:45 – występ zespołu muzycznego One Night Band
godz. 14:00 – pokaz bielizny ślubnej Esotiq
godz. 14:10 – występ wokalny – Joanna Spandel
godz. 14:20 – Magia miłości – pokaz iluzji, Adrian Mitoraj
godz. 14:30 – muzyczna niespodzianka
godz. 14:35 – występ zespołu muzycznego One Night Band
godz. 14:50 – prezentacja wystawców
godz. 15:00 – pokaz sukien ślubnych – salon sukni ślubnych Afrodyta,
godz. 15:20 – występ wokalny – Joanna Spandel
godz. 15:30 – Magia miłości – pokaz iluzji, Adrian Mitoraj
godz. 15:40 – prezentacja wystawców
godz. 15:50 – pokaz bielizny ślubnej Esotiq
godz. 16:05 – muzyczna niespodzianka
godz. 16:10 – występ zespołu muzycznego One Night Band
godz. 16:25 – prezentacja wystawców
godz. 16:35 – zabawa z fantami i rozstrzygnięcie konkursu na najlepszego wystawcę
godz. 16:55 – zakończenie imprezy

 

 

REGULAMIN ZABAWY Z FANATMI (POBIERZ TUTAJ)

 

Poniżej galeria z poprzedniej edycji.

Galeria