Telefon: 32 455 48 55

“Poza wyobraźnią” czyli magiczne przedstawienie w WCK

Magik trzymający lewitujący stół

Najbliższe „Rodzinne spotkania z teatrem” będą naprawdę… magiczne. Wszystko za sprawą widowiska „Poza wyobraźnią”, wypełnionego efektami iluzjonistycznymi. Przedstawienie można będzie zobaczyć 6 czerwca, w niedzielę, o godz. 16:00, a o niezapomniane przeżycia zadba magik Adrian Mitoraj, który wraz ze swoją asystentką wprawi w zachwyt zarówno małych, jak i dorosłych widzów.

W programie można będzie zobaczyć wiele magicznych sztuczek wykonywanych przez największych iluzjonistów na świecie. Latający stolik, efekt teleportacji i wiele innych zaskakujących iluzji to gwarancja dobrej zabawy, a także możliwość przeniesienia się do innego, zaczarowanego świata, w którym rzeczy niemożliwe stają się rzeczywistością. Kto wie? Może nawet uda się poasystować iluzjoniście w jego sztuczkach?

Z uwagi na wprowadzenie dodatkowych obostrzeń w walce z wirusem COVID-19 przez Rządowy Zespół Zarządzania Kryzysowego Wodzisławskie Centrum Kultury przenosi występ magika, Adriana Mitoraja z na 23 maja na 6 czerwca, godzina 16:00.

Bilety w cenie 20 zł dostępne na stronie https://wck.wodzislaw-slaski.pl/kup-bilet. Wszystkie wcześniej zakupione bilety zachowują swoją ważność. Nie ma konieczności wymiany biletów. Kasa WCK nieczynna do odwołania.

Zakup biletu jest równoznaczny z zapoznaniem się z regulaminem. Warunki uczestnictwa w wydarzeniach określa Regulamin udziału w seansach Kina Pegaz oraz w innych wydarzeniach artystycznych w Wodzisławskim Centrum Kultury w trakcie pandemii COVID-19 w Polsce.

Organizator zastrzega sobie prawo do odwołania/przeniesienia imprezy w razie wprowadzenia obostrzeń w walce z wirusem COVID-19.