Telefon: 32 455 48 55

Poleć z nami w kosmiczną podróż

Jesteś pilotem statku kosmicznego z innej galaktyki. Podążasz Drogą Mleczną w stronę Słońca, jednak zauważasz, że nie świeci ono tak jasnym blaskiem, jak dotychczas. Podejmiesz wyzwanie i znajdziesz przyczynę tej sytuacji? Spróbujesz uratować wszechświat przed całkowitą ciemnością? Brzmi trochę jak film science fiction, ale to opis mobilnej gry terenowej „Akcja Kosmos”, w którą dzieci będą mogły zagrać już 20 lipca.

Aby wziąć udział w grze, niezbędny będzie smartfon ze ściągniętą aplikacją ActionTrack i dostępem do Internetu. Na pewno przydadzą się też wygodne buty, a także naładowane akumulatory, nie tylko te telefoniczne.

- Gra terenowa to połączenie rozrywki z edukacją przez zabawę. Dzieciaki nie tylko spędzą czas na świeżym powietrzu w kreatywny sposób, ale także będą miały okazję zgłębić kosmiczne wiadomości. Gwarantujemy trzy godziny świetnej zabawy dla dzieci w wieku od ośmiu do dwunastu lat – mówi Katarzyna Rokowska-Szyroki, dyrektor WCK.

Start o godz. 10:00 w Wodzisławskim Centrum Kultury. Następnie, wyznaczoną trasą gry, przejdziemy do Rodzinnego Parku Rozrywki „Trzy Wzgórza”, gdzie czekać będą kolejne atrakcje.

Udział w grze jest bezpłatny. Zapisy przyjmowane są telefonicznie: 32 455 48 55 (wew. 28) i e-mailowo: piak@wck.wodzislaw.pl. Aby dziecko mogło wyruszyć w kosmiczną podróż należy zapoznać się z regulaminem i wypisać zgodę na udział w zajęciach.

REGULAMIN

ZGODA NA UDZIAŁ

Terenowa gra mobilna to propozycja, którą możemy zrealizować dzięki projektowi „Do zobaczenia w sieci”, na który WCK pozyskało dotację z programu Konwersja Cyfrowa Domów Kultury, finansowanego ze środków Unii Europejskiej.