Telefon: 32 455 48 55

„Plan na miłość”

Kadr z filmu

Mistrzowie komedii romantycznych z wytwórni Working Title („Notting Hill”, „Dziennik Bridget Jones”, „To właśnie miłość”) przedstawiają zupełnie nowe, współczesne podejście do uwielbianego gatunku, w którym angielski styl i humor łączą się z egzotyką odległego wschodu w ujmującej opowieści o miłości, która nie zna granic. „Plan na miłość” to międzykulturowa komedia romantyczna naszych czasów, która bawi i wzrusza niezależnie od tego, skąd pochodzimy i w którym miejscu na Ziemi biją nasze serca.

W rolach głównych wystąpili: Lily James, Shazad Latif  oraz zdobywczyni dwóch Oscarów – jedyna i niepowtarzalna – Emma Thompson.

Jak odnaleźć prawdziwą miłość we współczesnych czasach? Zoe, filmowa dokumentalistka szuka odpowiedzi i idealnego faceta w aplikacjach randkowych. Niestety jej relacje z internetu to pasmo komicznych katastrof, które coraz bardziej niepokoją matkę dziewczyny – Cath. Dla sąsiada i przyjaciela Zoe z dzieciństwa – Kazima, sposób na ułożenie życia to zaaranżowane przez rodziców małżeństwo z piękną panną młodą z Pakistanu. Kiedy się na nie decyduje, Zoe postanawia towarzyszyć mu w pełnej nadziei podróży z Londynu do Lahore. Chcąc sfilmować ślub przyjaciela z wybraną przez rodzinę nieznajomą, sama zaczyna zastanawiać się, czy to odmienne podejście do tematu miłości może ją czegoś nauczyć?

Seanse:

  • 17 III 17:00 - PIĄTEK
  • 18 III 17:00 - SOBOTA
  • 19 III 17:00 - NIEDZIELA
  • 21 III 20:00 - WTOREK
  • 22 III 15:00 - ŚRODA
  • 23 III 18:00 - CZWARTEK

„Plan na miłość”

[komedia romantyczna, +15, 108 min.]

plakat promujący film

Bilety: 16 zł normalny, 14 zł ulgowy (dzieci od lat 3, uczniowie, studenci do 26 roku życia oraz emeryci i renciści) dostępne w kasie Wodzisławskiego Centrum Kultury oraz online: https://biletyna.pl/film/Plan-na-milosc/Wodzislaw-Slaski

Kasa kina będzie otwarta na pół godziny  przed seansem. 

 

Źródło: Kino Świat