Telefon: 32 455 48 55

“Piracka przygoda” w WCK

Wodzisławskie Centrum Kultury zaprasza na kolejną odsłonę cyklu Rodzinnych Spotkań z Teatrem. Tym razem dzieci wraz z rodzicami będą mogli przeżyć morską przygodę. Wszystko za sprawą Teatru Lalek Marka Żyły, który 23 lutego o godz. 16:00 wystawi spektakl marionetkowy „Piracka przygoda”.

Zabawne przedstawienie o załodze kapitana Bakobrodego dedykowane jest dzieciom od czwartego roku życia. Grupie podróżników w przemierzaniu mórz i oceanów towarzyszyć będą szalone pojedynki, emocjonujące pościgi i zaskakujące sytuacje, a nawet spotkania ze strasznymi morskimi potworami. Bajeczna dekoracja, charakterne lalki i spora dawka humoru – szykuje się naprawdę dobra zabawa!

 - Będzie to radosne i pełne dobrych wrażeń spotkanie, które z pewnością pozytywnie zapadnie w pamięci najmłodszych. Marek Żyła sam tworzy lalki, które występują w jego spektaklach, przez co występy cieszą się dużym powodzeniem - zapewnia Krzysztof Jaroch, dyrektor Wodzisławskiego Centrum Kultury.

Po zakończeniu spektaklu dzieciaki będą mogły zobaczyć z bliska bohaterów tej niezwykłej historii, a nawet sfotografować się z nimi. Z uwagi na interakcyjny charakter spektaklu, widownia usytuowana będzie na scenie. A co za tym idzie – liczba miejsc będzie ograniczona.

 Rodzinne Spotkania z Teatrem odbędą się 23 lutego o godzinie 16:00. Bilety w cenie 15 zł do nabycia w kasie WCK oraz za pośrednictwem strony biletyna.pl pod adresem: https://biletyna.pl/spektakl/Piracka-Przygoda-Rodzinne-Spotkania-z-Teatrem/Wodzislaw-Slaski

W kasie obsługa kart płatniczych: VISA, MasterCard, Maestro, Dinersclub, Discovery oraz obsługa płatności aplikacją mobilną PeoPay. Transakcje bez kwoty minimalnej. Bilety można rezerwować pod nr tel. 32 455 48 55 lub osobiście w sekretariacie WCK. Rezerwacje biletów ważne są przez okres dwóch tygodni. W wypadku nieodebrania rezerwacja zostanie anulowana przez system.