Telefon: 32 455 48 55

„Piękna strona kobiety” – warsztaty i pokaz makijażu w WCK

zdjęcie portret kobiety z falowanymi włosami, oko zasłania pędzlem do makijażu

Makijaż, który podkreśla naturalne piękno, a jednocześnie jego wykonanie nie zajmuje wiele czasu - brzmi cudownie, prawda? Może tak być, jeśli zgłębi się odpowiednie tajniki sztuki makijażu i umiejętnie wykorzysta dobrane kosmetyki. A tego wszystkiego można będzie dowiedzieć się już 18 marca podczas warsztatów i pokazu makijażu „Piękna strona kobiety”.

Wydarzenie dedykowane dla pań podzielone zostanie na dwie części. Pierwsza, warsztatowa, rozpocznie się o godz. 10.00. W trakcie trzygodzinnego spotkania uczestniczki nauczą się podkreślać atuty swojej urody poprzez umiejętne dobranie i aplikowanie podkładu, zastosowanie techniki nakładania cieni i konturowania twarzy. Dowiedzą się także, jak zatuszować niedoskonałości cery i w jakich kolorach wyglądają najkorzystniej. A co najważniejsze, panie wyjdą z warsztatów w przepięknym, samodzielnie wykonanym makijażu. Ze względu na ograniczoną ilość miejsc, na warsztaty obowiązują zapisy.

Druga część, czyli pokaz makijażu, odbędzie się w godz. od 15:00 do 17:00. Podczas spotkania prowadząca, na przykładzie wykonywanego makijażu wybranej spośród publiczności uczestniczki, zdradzi triki na olśniewający wygląd, podpowie, jak wyeksponować atuty i korygować niedoskonałości.

Podobnie jak na część warsztatową, na pokaz również obowiązują zapisy. Można ich dokonać pod adresem  piak@wck.wodzislaw.pl do 13 marca. Wstęp na obie części wydarzenia jest bezpłatny. Spotkanie „Piękna strona kobiety” poprowadzi Marzena Kopta - coach kobiecej pewności siebie i trener piękna. Prowadzi warsztaty makijażu oraz spotkania dotyczące świadomej pielęgnacji. Pomaga kobietom wyglądać pięknie i czuć się pewniej. - Makijaż nie tylko poprawia wygląd, ale również pewność siebie. Może dodać Ci powagi, jeśli jej potrzebujesz. I może odjąć Ci lat - jeśli tego akurat potrzebujesz. Zapraszam na warsztaty makijażowe – zachęca prowadząca.

Informacji o wydarzeniu udzielają pracownicy Działu Projektów i Animacji Kulturalnej – tel. 32 455 48 55 (wew. 28).