OFERTA EDUKACYJNA WODZISŁAWSKIEGO CENTRUM KULTURY na rok szkolny 2019/2020

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą edukacyjną na rok szkolny 2019/2020. Została ona opracowana z podziałem na poszczególne grupy wiekowe od zorganizowanych grup przedszkolnych do klas ponadpodstawowych.

 Oferta Edukacyjna Wodzisławskiego Centrum Kultury

na rok szkolny 2019/2020

POBIERZ

 

Bogata oferta bazuje w dużej mierze na potencjale artystycznym zespołów Amatorskiego Ruchu Artystycznego WCK, promującego wodzisławskie talenty. Zawiera również i inne działania rozwojowe o wysokim poziomie artystycznym i merytorycznym. W rozpoczynającym się roku szkolnym WCK kontynuuje cykl spotkań w ramach programu Nowe Horyzonty Edukacji Filmowej, dofinansowanego przez Miasto Wodzisław Śląski (dotyczy przedszkoli i szkół podstawowych z Wodzisławia Śląskiego). Warto podkreślić, że już w najbliższym czasie kino Pegaz rozpocznie realizację seansów filmowych w jakości cyfrowej. Oprócz propozycji skierowanych do grup zorganizowanych w ofercie znalazły się również kursy, warsztaty opracowane z myślą o podnoszeniu kwalifikacji nauczycieli i instruktorów pracujących z młodzieżą.

W ofercie edukacyjnej znalazły się również festiwale i przeglądy aktywności artystycznej współorganizowane z Wydziałem Edukacji Urzędu Miasta Wodzisławia Śląskiego odpowiedzialnym za wszelkie kwestie organizacyjne. Szczegółowych informacji udzielają pracownicy Wydziału Edukacji UM kontakt: https://wodzislaw-slaski.pl/wydzial-edukacji

Chętnie też odpowiemy na Państwa zaproszenie organizując działania z zakresu edukacji kulturalnej w Państwa placówkach. Szczegółowy opis propozycji Akademii Artystycznej WCK został ujęty w ofercie z możliwością dostosowania ich do Państwa oczekiwań.

Szczegółowe informacje dot. oferty:

Dział Projektów i Animacji Kulturalnej, Magdalena Świergolik i Izabela Sobota, tel.32 455 48 55