Telefon: 32 455 48 55

O gali "Fedrowani w godce"

czerwone korale

Już po raz XIII rusza konkurs gawędziarski "Fedrowani w godce". Do 21 listopada Stowarzyszenie "Vladislavia" czeka na zgłoszenia uczestników 5 kategoriach wiekowych.

W tym roku po raz pierwszy do udziału w konkursie zaproszono osoby dorosłe. Przesłuchania odbędą się 27 i 28 listopada w Pałacu Dietrichsteinów.

Gala finałowa odbędzie się 10 grudnia o 16:00 w Wodzisławskim Centrum Kultury. - Na scenie poznamy laureatów tegorocznej edycji, którzy będą mieli okazję zaprezentować swoje monologi. Obok tego jak zawsze na scenie zatańczy ZPiT "Vladislavia". I tu niespodzianka! Oprócz tradycyjnych ślaskich tańców i pieśni zobaczymy suitę cieszyńską i opolską, nie zabraknie Trojaka, Karolinki, Karlika i Górniczych Skarbów. Wszystko jak zawsze okraszone dobrym humorem.- informuje Dominika Brzoza-Piprek, instruktorka i kierowniczka artystyczna Zespołu Pieśni i Tańca "Vladislavia".

Bilety na Galę finałową w cenie 30 zł są dostępne w kasie WCK oraz online na stronie: www.wck.wodzislaw-slaski.pl/kup-bilet.

Kasa WCK jest czynna na pół godziny przed seansami kinowymi oraz imprezami biletowanymi oraz w czwartki od 10:00 do 12:00. W kasie obsługa kart płatniczych: VISA, MasterCard, Maestro, Dinersclub, Discovery oraz obsługa płatności aplikacją mobilną PeoPay. Transakcje bez kwoty minimalnej. Bilety można rezerwować pod nr tel. 32 455 48 55 lub osobiście w sekretariacie WCK. Rezerwacje biletów ważne są przez okres dwóch tygodni. W wypadku nieodebrania rezerwacja zostanie anulowana przez system.