Telefon: 32 455 48 55

NOWY TERMIN koncertu Natalii Kukulskiej

Z przyczyn niezależnych od Organizatora oraz Wykonawcy koncert Natalii Kukulskiej zostaje przeniesiony na 22 marca 2025 r.

Od lat wierna muzyce elektronicznej, ale w jej twórczości nie brakuje akustycznych, a nawet symfonicznych formatów. Mowa oczywiście o Natalii Kukulskiej. Ta jedna z najbardziej znanych i cenionych polskich wokalistek wystąpi na scenie Wodzisławskiego Centrum Kultury, 22 marca o 19:00.

O Natalii:

W swojej "dorosłej" karierze nagrała trzynaście solowych albumów, z których większość osiągnęła status złotej, platynowej lub multiplatynowej płyty. Na koncie ma wiele nagród i aż 12 nominacji do nagrody Fryderyk, którą nagrodzony został akustyczny album „Szukaj w snach", nagrany z jazzowym gitarzystą Markiem Napiórkowskim.

W 2020 roku wydała album "Czułe struny" zawierający wybrane dzieła Fryderyka Chopina, po raz pierwszy opracowane w formie utworów symfonicznych, do których powstały teksty. Wydawnictwo spotkało się z niezwykle ciepłym przyjęciem branży muzycznej oraz publiczności, błyskawicznie osiągając status Platynowej Płyty, i doczekało się edycji specjalnej wzbogaconej o niespodziewane duety, a także anglojęzyczne wersje utworów.

W 2021 roku wokalistka obchodziła 25-lecie pracy artystycznej, co uczciła wyjątkowym wydawnictwem "Jednogłośna", a także udziałem w formacie "MTV Unplugged".

Podczas koncertu w Wodzisławskim Centrum Kultury Natalia Kukulska wykona utwory ze swojego najnowszego albumu, którego premiera już za moment, ale nie zabraknie też wielkich hitów takich jak: „Decymy”, „W biegu”, „Im więcej Ciebie tym mniej” czy „Piosenka światłoczuła”.

Koncert Natalii Kukulskiej zostaje przeniesiony z 26 maja 2024 r. na 22 marca 2025 r.

Wszystkie zakupione bilety zachowują ważność. Nie ma konieczności ich wymiany.

Ewentualne zwroty:

  • bilet zakupiony przez biletyna.pl - prosimy o kontakt z portalem Biletyna;
  • bilet zakupiony w kasie WCK - zapraszamy do kasy WCK w godzinach jej pracy (Kasa WCK jest czynna na pół godziny przed seansami kinowymi oraz imprezami biletowanymi. Jest też czynna w czwartki od 10:00 do 12:00).

Bilety w cenie 159 zł dostępne w kasie WCK oraz online. Kasa WCK jest czynna na pół godziny przed seansami kinowymi oraz imprezami biletowanymi oraz w czwartki od 10:00 do 12:00. W kasie obsługa kart płatniczych: VISA, MasterCard, Maestro, Dinersclub, Discovery oraz obsługa płatności aplikacją mobilną PeoPay. Transakcje bez kwoty minimalnej. Bilety można rezerwować pod nr tel. 32 455 48 55 lub osobiście w sekretariacie WCK. Rezerwacje biletów ważne są przez okres dwóch tygodni. W wypadku nieodebrania rezerwacja zostanie anulowana przez system.