Nowy termin koncertu Eleni!

Melodyjny, ciepły głos, polska dusza, greckie korzenie i przeboje, które do dziś bawią, kołyszą i wzruszają wielu. Już 10 września na scenie Wodzisławskiego Centrum Kultury wystąpi Eleni.

W trosce o bezpieczeństwo i zdrowie, mając na uwadze obecną sytuację epidemiczną, organizatorzy zdecydowali o przeniesieniu koncertu. Wydarzenie pierwotnie mające odbyć się 14 maja br. zostaje przeniesione na 10 września o godz. 18:30.

Zakupione bilety z terminem 14 maja zachowują ważność (nie ma potrzeby ich wymiany). Kasa jest nieczynna. Zwroty za bilety zakupione w kasie będą realizowane po odwołaniu stanu epidemii, a należność za bilety zakupione online zwraca portal Biletyna.pl.

 

O wydarzeniu:

Eleni to jedna z najpopularniejszych piosenkarek na polskiej scenie muzycznej. Urodziła się w Bielawie na Dolnym Śląsku. Już w dzieciństwie z racji rodziny o tradycjach artystycznych zetknęła się w muzyką. Swoją pierwszą płytę długogrającą "Po słonecznej stronie życia" nagrała z zespołem Prometheus w 1977 roku. W 1980 roku nagrała swoją pierwszą solową płytę "Ty jak niebo, ja - jak obłok", która okazała się wielkim sukcesem. Łącznie nagrała ponad 20 krążków w milionowych nakładach, zdobywając aż osiem "Złotych Płyt" oraz dwie "Platynowe Płyty". Koncertowała po największych krajowych scenach, w wielu krajach Europy, a także w Stanach Zjednoczonych, w Kanadzie i w Australii.

Podczas koncertu w Wodzisławiu Śląskim Eleni zaśpiewa swoje największe przeboje: "Miłość jak wino", "Troszeczkę ziemi troszeczkę słońca", "Tylko w Twoich dłoniach", "Na wielką miłość" oraz najnowsze kompozycje z płyty "Statek do Pireusu". Piosenkarce na scenie towarzyszyć będą Kostas Dzokas oraz Aleksander Białous.

- Zapraszamy na koncert wyjątkowej artystki, jednej z ikon polskiej sceny rozrywkowej. Jej repertuar trafił w gusta milionów Polaków - zachęca Krzysztof Jaroch, dyrektor Wodzisławskiego Centrum Kultury.