Telefon: 32 455 48 55

Nowy kurs tańca dla dorosłych w WCK

pary tańczące na scenie

Wodzisławskie Centrum Kultury zaprasza dorosłych na kurs tańca towarzyskiego, który prowadzi instruktor Klubu Tańca Towarzyskiego SPIN. Zapisy odbędą się 28 września, we wtorek o godz. 19:15.

Wszystko, co chcemy powiedzieć można wyrazić tańcem, a jego nauka nie tylko poprawia sprawność fizyczną, czy słuch muzyczny, ale jest również doskonałą formą rozrywki i relaksu. Wodzisławskie Centrum Kultury organizuje zajęcia taneczne dla dorosłych od kilkunastu lat, a zainteresowanie nimi nie maleje. Zajęcia prowadzone są przez instruktorkę, choreografkę Klubu Tańca Towarzyskiego „Spin”, Elżbietę Lasocką. Formacja pod jej okiem zdobyła wicemistrzostwo Polski w tańcu towarzyskim.

Kurs skierowany jest do starszej młodzieży oraz dorosłych i nie ma żadnych ograniczeń wiekowych. Można przyjść w parach lub solo. To dobra okazja, żeby podszkolić swoje umiejętności taneczne.

Kurs daje możliwość poznania tańców latynoamerykańskich i standardowych w wersji użytkowej. W programie znajdują się takie style jak cha-cha, rumba, samba, walc, jive, foxtrot, disco-fox, salsa i bachata. Zajęcia odbywać się będą raz w tygodniu, na sali klubowej WCK. Prowadzone będą w grupach stałych i odbywać się będą w Wodzisławskim Centrum Kultury we wtorki w godzinach wieczornych.

Koszt wynosi 50 zł od osoby za miesiąc. Na zajęciach obowiązuje obuwie zmienne. Szczegółowych informacji udziela instruktor pod nr tel. 604948349 oraz sekretariat Wodzisławskiego Centrum Kultury pod nr tel. 32 4554855.

Po naborze uczestnicy mają obowiązek zarejestrować się za pośrednictwem portalu strefazajec.pl oraz zapisać na zajęcia Klubu Tańca Towarzyskiego SPIN wybierając grupę pn. kurs tańca towarzyskiego. Instrukcja zapisu na zajęcia znajduje się na stronie https://wck.wodzislaw-slaski.pl/instrukcja-zapisu-na-zajecia-w-strefie-zajec

Zajęcia w Wodzisławskim Centrum Kultury prowadzone są zgodnie z obowiązującymi wytycznymi sanitarnymi i bezpieczeństwa. Podczas nich obowiązują zasady, z którymi można zapoznać się na stronie internetowej placówki: https://wck.wodzislaw-slaski.pl/procedura-bezpieczenstwa-dotyczaca-zapobiegania-i-przeciwdzialania-covid-19.