Nowe ulgi w Kinie Pegaz

Kuszące premierami świetnej jakości kino, to nie jedyna z ostatnich nowości w Wodzisławskim Centrum Kultury. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom seniorów, WCK wprowadziło możliwość zakupu biletu ulgowego na seanse do Kina Pegaz, po okazaniu legitymacji emeryta-rencisty.

To nowa ulga, jaką jednostka wprowadziła do zasad sprzedaży biletów. Warto przypomnieć, że do tej pory bilet ulgowy przysługiwał dzieciom od lat 3, uczniom i studentom do 26. roku życia. Podsumowując, Kino Pegaz honoruje karty: TuKupuj, Wodzisławską Kartę Seniora, Kartę Rodziny 3+ i legitymację emeryta-rencisty.

Zasady korzystania z kart:

  • Karta TuKupuj
    Posiadacze karty TuKupuj, za okazaniem karty, są uprawnieni do zniżki 50% na jeden seans filmowy, pod warunkiem zakupu dwóch biletów.
  • Wodzisławska Karta Seniora
    Posiadacze Wodzisławskiej Karty Seniora, za okazaniem karty, są uprawnieni do zniżki 50% na jeden seans filmowy, pod warunkiem zakupu dwóch biletów.
  • Karta Rodzina 3+
    Posiadacze Karty Rodzina 3+, za okazaniem karty, są uprawnieni do zakupu biletu ze zniżką 20% w przypadku wejścia indywidualnego, z wyłączeniem odrębnych seansów premierowych, a także do zakupu biletów ze zniżką 50% w przypadku uczestnictwa całej rodziny, z wyłączeniem odrębnych seansów premierowych.

Każdy klient może skorzystać wyłącznie z jednego rodzaju ulgi. Z repertuarem Kina Pegaz można zapoznać się na stronie: www.wck.wodzislaw-slaski.pl/kino.