Telefon: 32 455 48 55

Nabory 2021/2022 - terminy

Terminy naborów na zajęcia w sezonie artystycznym 2021/2022

Nabory na zajęcia Amatorskiego Ruchu Artystycznego w Wodzisławskim Centrum Kultury na sezon 2021/2022.


Nabory na zajęcia artystyczne w Wodzisławskim Centrum Kultury odbywają się co roku we wrześniu / październiku. O datach naborów informujemy na stronie internetowej, plakatach oraz w mediach społecznościowych. Do większości grup nabór obecnie jest zamknięty.

Nadal można zapisać się do nastepujących kół:

- Legomaniacy

- Muzyka dla Smyka

- Nie Dejmy Sie

- Młodzieżowy Teatr Szydło

- Kurs salsy i bachaty

- Kurs tańca towarzyskiego

- Zumba Fitness

- Joga

UWAGA! Zapisy na zajęcia odbywają się bezpośrednio u instruktora zajęć w wyznaczonym dniu i godzinie. Następnie po otrzymaniu informacji o zakwalifikowaniu do grupy należy zarejestrować się w bazie uczestników za pośrednictwem portalu Strefa Zajęć. Szczegółowa instrukcja zapisu znajduje się na stronie intranetowej WCK <tutaj>. (dot. wszystkich zajęć za wyjątkiem salsy, zumby i jogi).

Szczegółowe informacje na temat zajęć można uzyskać w Dziale Amatorskiego Ruchu Artystycznego WCK pod numerem telefonu 32 4554855 (wew. 27) lub e-mail: ara@wck.wodzislaw.pl. 

Dzieci niepełnoletnie na spotkanie naborowe przychodzą z rodzicem / opiekunem prawnym.

  

UWAGA! Zapisując siebie lub dziecko na zajęcia wymagana jest akceptacja (dokonywana podczas rejestracji w Strefie Zajęć) a następnie bezwzględne przestrzeganie regulaminu. Dostępny poniżej. 

Regulamin uczestnika Amatorskiego Ruchu Artystycznego [pdf, 81 kB]

 

W związku z trwającą pandemią Covid-19 dla bezpieczeństwa uczestników zajęć i kadry instruktorskiej, placówka zapewnia obowiązujące standardy sanitarne opisane na stronie internetowej WCK <kliknij>.

W związku z sytuacją pandemiczną związana z Covid - 19 każdy z uczestników jest zobowiązany do przedłożenia instruktorowi oświadczenia o stanie zdrowia.

Oświadczenie o stanie zdrowia i świadomości ryzyka - niepełnoletni uczestnik zajęć (dla rodzica)  [pdf, 57 kB]

Oświadczenie o stanie zdrowia i świadomości ryzyka - pełnoletni uczestnik zajęć [pdf, 57 kB]