Telefon: 32 455 48 55

Muzykowanie z Karpowicz Family [FOTORELACJA]

Tancerka na scenie; patrzy w obiektyw

Drugi koncert w ramach „Letniego Muzykowania” w wodzisławskim Parku Miejskim przyciągnął masę miłośników szlagierowej muzyki. Publiczność znakomicie bawiła się w rytm przebojów gwiazdy Telewizji TVS - zespołu Karpowicz Family.

Grupa Karpowicz Family na scenie muzycznej pojawiła się jesienią 2000 roku. Jej założycielem i twórcą jest lider zespołu a zarazem wokalista Zbyszek Karpowicz. Setki koncertów w kraju i za granicą mają wpływ na ich popularność. Muzyka i taniec tej barwnej grupy charakteryzuje się temperamentem i melodyjnością, a teksty nie stanowią skomplikowanych do przemyśleń wersów. Program pełen jest kolorów i radości. Swymi koncertami, aby nie powiedzieć małymi spektaklami muzycznymi, niosą uśmiech i zadowolenie swym wielbicielom.

Koncert odbył się 14 sierpnia 2022 r. Imprezę poprowadziła Nina Nocoń.

Co w pozostałe niedziele?
Już w trzecią niedzielę miesiąca będzie okazja do wysłuchania lokalnej formacji Gra-My, która nawet z najprostszego utworu potrafi zrobić hit oraz znaleźć w nim pięć głosów do zaśpiewania. Na zakończenie, 28 sierpnia, tradycyjnie wystąpi Wodzisławska Orkiestra Rozrywkowa pod dyrekcją Marka Soboty, działająca w ramach Amatorskiego Ruchu Artystycznego ARA przy Wodzisławskim Centrum Kultury.

Galeria