Telefon: 32 455 48 55

Muzyka dla smyka – nowe zajęcia w WCK

uśmiechnięty chłopiec wskazuje palcem

Muzyka dla smyka to zajęcia dla najmłodszych dzieci w wieku 2-4 lat. Są doskonałym pomysłem na rozpoczęcie muzycznej przygody malucha. Na zajęciach dzieci poznają świat muzyki poprzez śpiew, taniec przy muzyce, grę na instrumentach przy tym świetnie się bawiąc.

Zapisy odbędą się 29 września, w środę, o godz. 9:00 w sali kameralnej nr 7 w Wodzisławskim Centrum Kultury. Zajęcia podzielone zostaną na 2 grupy. Grupa I na godz. 9:00 dedykowana będzie dla dzieci 2-3 letnich, a grupa II na godz. 9:45 dla dzieci w wieku 3-4 lat. Czas trwania zajęć to 30 minut. Instruktorem prowadzącym jest Karolina Filec-Hanik. Ukończyła Uniwersytet Śląski w Katowicach na kierunku edukacja artystyczna w zakresie sztuki muzycznej. Jest wokalistką, pianistką a przędze wszystkim z zamiłowania nauczycielem muzyki małych i dużych.

- Już jako dziewczynka bawiłam się w nauczycielkę, nie wiedząc jeszcze wtedy tak naprawdę kim zostanę…. a dziś? Wiem, że muzyka i praca z najmłodszymi i młodzieżą to właśnie to, czego chcę. Uwielbiam pracę z dziećmi, dzielenie się z nimi swoją wiedzą i umiejętnościami, przede wszystkim w radosnej atmosferze wprowadzać je w świat muzyki poprzez śpiew, rytmiczanki, taniec, grę na instrumentach, pobudzając ich muzykalność, kreatywność, percepcję i wyobraźnię. Muzyka to magia. Tę właśnie magię staram się tworzyć na moich zajęciach i odczuwać wspólnie z wychowankami - mówi Karolina Filec-Hanik

Cena za zajęcia wynosi 270 zł za cały sezon (9 miesięcy) płatna w 3 ratach. Szczegółowe informacje odnośnie formy zapisu i terminów naboru oraz instrukcja zapisu dostępne są na www.wck.wodzislaw.pl/zajecia. Zajęcia w Wodzisławskim Centrum Kultury prowadzone są zgodnie z obowiązującymi wytycznymi sanitarnymi i bezpieczeństwa. Podczas nich obowiązują zasady, z którymi można zapoznać się na stronie internetowej placówki: https://wck.wodzislaw-slaski.pl/procedura-bezpieczenstwa-dotyczaca-zapobiegania-i-przeciwdzialania-covid-19.