Telefon: 32 455 48 55

Muzyka dla smyka

uśmiechnięty chłopiec

ZAJĘCIA ZAWIESZONE

ZAJĘCIA ZAWIESZONE OD STYCZNIA 2023

Muzyka dla smyka to zajęcia dla najmłodszych dzieci w wieku 2-4 lat. To doskonały pomysł na rozpoczęcie muzycznej przygody malucha. Na zajęciach dzieci poznają świat muzyki poprzez śpiew, taniec przy muzyce, grę na instrumentach przy tym świetnie się bawiąc!

ZAPISY NA SEZON 2022/2023 

  • 28 września (środa), godz. 9:30, dzieci 2-4 lata, sala kameralna nr 7
  • Zapisy na Strefie Zajęć <kliknij>
  • Instrukrukcja zapisu na strefie zajęć <kliknij>
  • Cennik zajęć <kliknij>
  • Harmonogram zajęć: środy godz. 9:30 sala kameralna
  • Regulamin uczestnika zajęć ARA: <kliknij>

Instruktorem prowadzącym jest Karolina Filec-Hanik.

Karolina Filec-Hanik - ukończyła  Uniwersytet  Śląski w Katowicach na  kierunku edukacja artystyczna w zakresie sztuki muzycznej. Jest wokalistką, pianistką a przędze wszystkim z zamiłowania nauczycielem muzyki małych i dużych.

- Już jako dziewczynka bawiłam się w nauczycielkę, nie wiedząc jeszcze wtedy tak naprawdę kim zostanę…. a dziś? Wiem, że muzyka i praca z najmłodszymi i młodzieżą to właśnie to czego chcę.  Uwielbiam pracę z dziećmi, dzielenie  się z nimi swoją wiedzą i umiejętnościami, przede wszystkim w radosnej  atmosferze wprowadzać je w świat muzyki poprzez śpiew, rytmiczanki, taniec, grę na instrumentach, pobudzając ich muzykalność, kreatywność, percepcję i wyobraźnię - mówi Karolina Filec-Hanik 

Muzyka to magia. Tę właśnie magię staram się tworzyć na moich zajęciach i odczuwać wspólnie z wychowankami.

UWAGA!  Zarejestrowanie się na konkretne zajęcia nie jest tożsame z przyjęciem do grupy. Ostateczną decyzję w tej kwestii podejmuje instruktor prowadzący. Liczba miejsc na konkretne zajęcia jest ściśle określona. W większości przypadków o przyjęciu do grupy nowych członków decydować będzie kolejność zapisu. Po wykorzystaniu limitu wolnych miejsc nie będzie możliwości zapisania się na zajęcia.