Telefon: 32 455 48 55

Muzyka dla smyka

uśmiechnięty chłopiec

Wodzisławskie Centrum Kultury zaprasza na zajęcia muzyczno-animacyjne dla dzieci w wieku 2-4 latka.

Muzyka dla smyka to zajęcia dla najmłodszych dzieci w wieku 2-4 lat. To doskonały pomysł na rozpoczęcie muzycznej przygody malucha. Na zajęciach dzieci poznają świat muzyki poprzez śpiew, taniec przy muzyce, grę na instrumentach przy tym świetnie się bawiąc!

Zapisy: 29 września (środa), godz. 9:00, sala kameralna nr 7

Zapisy poprzez Strefę Zajęć (kliknij link)

Zajęcia podzielone są na 2 grupy:

  • grupa I - dzieci 2-3 letnie; czas trwania - 30 minut; zajęcia dla dzieci z rodzicami - godz. 9:00, środa
  • grupa II - dzieci 3-4 letnie; czas trwania - 30 minut; zajęcia dla dzieci z rodzicami - godz. 9:45, środa

Instruktorem prowadzącym jest Karolina Filec-Hanik. 

Cena: 270 zł / płatne w 3 ratach (październik, styczeń, kwiecień za 3 miesiące z góry po 90 zł)

Zajęcia odbywają się w sali kameralnej nr 7 w Wodzisławskim Centrum Kultury.

Karolina Hanik - ukończyła  Uniwersytet  Śląski w Katowicach na  kierunku edukacja artystyczna w zakresie sztuki muzycznej. Jest wokalistką, pianistką a przędze wszystkim z zamiłowania nauczycielem muzyki małych i dużych.

- Już jako dziewczynka bawiłam się w nauczycielkę, nie wiedząc jeszcze wtedy tak naprawdę kim zostanę…. a dziś? Wiem, że muzyka i praca z najmłodszymi i młodzieżą to właśnie to czego chcę.  Uwielbiam pracę z dziećmi, dzielenie  się z nimi swoją wiedzą i umiejętnościami, przede wszystkim w radosnej  atmosferze wprowadzać je w świat muzyki poprzez śpiew, rytmiczanki, taniec, grę na instrumentach, pobudzając ich muzykalność, kreatywność, percepcję i wyobraźnię - mówi Karolina Filec-Hanik 

Muzyka to magia. Tę właśnie magię staram się tworzyć na moich zajęciach 

i odczuwać wspólnie z wychowankami.

UWAGA!  Zarejestrowanie się na konkretne zajęcia nie jest tożsame z przyjęciem do grupy. Ostateczną decyzję w tej kwestii podejmuje instruktor prowadzący. Liczba miejsc na konkretne zajęcia jest ściśle określona. W większości przypadków o przyjęciu do grupy nowych członków decydować będzie kolejność zapisu. Po wykorzystaniu limitu wolnych miejsc nie będzie możliwości zapisania się na zajęcia.

Szczegółowe informacje odnośnie formy zapisu i terminów naboru oraz instrukcja zapisu dostępne są na stronie Wodzisławskiego Centrum Kultury www.wck.wodzislaw.pl/zajecia.

Zajęcia w Wodzisławskim Centrum Kultury prowadzone są zgodnie z obowiązującymi wytycznymi sanitarnymi i bezpieczeństwa. Podczas nich obowiązują zasady, z którymi można zapoznać się na stronie internetowej placówki: https://wck.wodzislaw-slaski.pl/procedura-bezpieczenstwa-dotyczaca-zapobiegania-i-przeciwdzialania-covid-19.

W związku z sytuacją pandemiczną związana z Covid - 19 każdy z uczestników jest zobowiązany do przedłożenia instruktorowi oświadczenia o stanie zdrowia

Oświadczenie o stanie zdrowia i świadomości ryzyka - niepełnoletni uczestnik zajęć (dla rodzica)  [pdf, 57 kB]

Oświadczenie o stanie zdrowia i świadomości ryzyka - pełnoletni uczestnik zajęć [pdf, 57 kB]