Muzyczne Spotkanie Seniorów - przeniesione

Wodzisławski Uniwersytet Trzeciego Wieku oraz Wodzisławskie Centrum Kultury zapraszają na występ sopranistki, artystki scen operetkowych Nairy Ayvazyan.

W trosce o bezpieczeństwo i zdrowie, mając na uwadze obecną sytuację epidemiczną, organizatorzy zdecydowali o przeniesieniu koncertu. Nowy termin jest w trakcie ustalania.

Zakupione bilety zachowują ważność (nie ma potrzeby ich wymiany). 

Zwroty za bilety zakupione w kasie możliwe w godzinach otwarcia kasy, a należność za bilety zakupione online zwraca portal Biletyna.pl.

Zwroty najpóźniej do 14 sierpnia br.

 

 

O wydarzeniu:

W Wodzisławskim Centrum Kultury usłyszymy wybrane arie operowe, operetkowe oraz musicalowe. Naira Ayvazyan jest absolwentką prywatnej szkoły operowej Aleksandra Teligi. Współpracowała m.in. z Gliwickim Teatrem Muzycznym, z Operą i Filharmonią Podlaską czy z Filharmonią Rzeszowską. Wystąpiła również na deskach Opery Śląskiej jako tytułowa bohaterka operetki „Wesoła Wdówka'” w śląskiej adaptacji Mariana Makuli. Jest to pierwszy z zaplanowanych na ten rok cyklu koncertów w ramach projektu „Muzyczne Spotkania Seniorów”.

- „Muzyczne Spotkania Seniorów” to kolejny projekt realizowany wspólnie przez Wodzisławski Uniwersytet Trzeciego Wieku i Wodzisławskie Centrum Kultury – mówi Krzysztof Jaroch, dyrektor Wodzisławskiego Centrum Kultury