Muzyczne Spotkanie Seniorów - przeniesione

Wodzisławski Uniwersytet Trzeciego Wieku oraz Wodzisławskie Centrum Kultury zapraszają na występ sopranistki, artystki scen operetkowych Nairy Ayvazyan.

 

W trosce o bezpieczeństwo i zdrowie mając na uwadzę obecną sytuację związaną z rozpowszechnianiem się koronawirusa w Polsce organizatorzy zdecydowali o przeniesieniu koncertu.

Nowy termin wydarzenia to 11 maja godz. 18:00.

Zakupione bilety z terminem 30 marca zachowują ważność (nie ma potrzeby ich wymiany). Kasa jest nieczynna. Zwroty za bilety zakupione w kasie będą realizowane po odwołaniu stanu epidemii, a należność za bilety zakupione online zwraca portal Biletyna.pl.

 

O wydarzeniu:

W Wodzisławskim Centrum Kultury usłyszymy wybrane arie operowe, operetkowe oraz musicalowe. Naira Ayvazyan jest absolwentką prywatnej szkoły operowej Aleksandra Teligi. Współpracowała m.in. z Gliwickim Teatrem Muzycznym, z Operą i Filharmonią Podlaską czy z Filharmonią Rzeszowską. Wystąpiła również na deskach Opery Śląskiej jako tytułowa bohaterka operetki „Wesoła Wdówka'” w śląskiej adaptacji Mariana Makuli. Jest to pierwszy z zaplanowanych na ten rok cyklu koncertów w ramach projektu „Muzyczne Spotkania Seniorów”.

- „Muzyczne Spotkania Seniorów” to kolejny projekt realizowany wspólnie przez Wodzisławski Uniwersytet Trzeciego Wieku i Wodzisławskie Centrum Kultury – mówi Krzysztof Jaroch, dyrektor Wodzisławskiego Centrum Kultury

Kolejne „Muzyczne Spotkania Seniorów” zaplanowane zostały w terminach: 25 maja, 26 października, 30 listopada oraz 14 grudnia tego roku.