Telefon: 32 455 48 55

Mikołajkowy koncert KTT SPIN w WCK

Klub Tańca Towarzyskiego SPIN zaprasza na wyjątkowy, mikołajkowy koncert taneczny 14 grudnia do Wodzisławskiego Centrum Kultury. Tancerze wzorem ubiegłego roku po raz kolejny postanowili zaprosić dzieci wraz z rodzicami na mikołajkowe show taneczne. W programie znajdą się również prezentacje najnowszych choreografii małych i dużych formacji, niespodzianki oraz spotkanie ze św. Mikołajem.

- Serdecznie zapraszam 14 grudnia do Wodzisławskiego Centrum Kultury. Okres świąteczny jest wspaniałym czasem, pełnym magii i rodzinnej atmosfery. Cieszymy się, że możemy świętować ten czas wspólnie z naszą wspaniała publicznością – mówi Katarzyna Rokowska-Szyroki, dyrektor WCK.

KTT SPIN specjalizuje się zarówno w tańcach latynoamerykańskich jak i standardowych. Bierze udział w przeglądach i festiwalach tańca, mistrzostwach Polski, Europy i świata.

Instruktorami klubu są Elżbieta Lasocka, Sebastian Lasocki, Artur Fojcik i Paulina Adamczak-Fojcik. Grupy specjalizują się zarówno w formacyjnym tańcu latynoamerykańskim jak i w tańcach standardowych. Klub działa w Wodzisławskim Centrum Kultury od 41 lat. Jest corocznym gospodarzem Wodzisławskiej Gali Tanecznej MIX. Swoje umiejętności prezentuje publiczności podczas swoich koncertów tanecznych oraz w trakcie miejskich imprez plenerowych. Najważniejszym wyzwaniem jest jednak coroczny udział w Mistrzostwach Polski Formacji Tanecznych Polskiego Towarzystwa Tanecznego, którego SPIN jest licencjonowanym członkiem.

Bilety w cenie 15 zł są dostępne na stronie www.wck.wodzislaw-slaski.pl/kup-bilet oraz w kasie WCK. Kasa WCK jest czynna na pół godziny przed seansami kinowymi oraz imprezami biletowanymi oraz w czwartki od 10:00 do 12:00. W kasie obsługa kart płatniczych: VISA, MasterCard, Maestro, Dinersclub, Discovery oraz obsługa płatności aplikacją mobilną PeoPay. Transakcje bez kwoty minimalnej. Bilety można rezerwować pod nr tel. 32 455 48 55 lub osobiście w sekretariacie WCK. Rezerwacje biletów ważne są przez okres dwóch tygodni. W wypadku nieodebrania rezerwacja zostanie anulowana przez system.