Telefon: 32 455 48 55

Majówka z Pegazem

Wodzisławskie Centrum Kultury zaprasza do Kina Pegaz na filmową majówkę. W specjalnie przygotowanym repertuarze nie zabraknie również projekcji dla najmłodszych.

Zapraszamy do Kina Pegaz:

„Kaczki z gęsiej paczki” - Kino Dzieci

Jest to animowana komedia o zwariowanej gęsi, która wspólnie z dwoma niesfornymi kaczątkami musi wyruszyć na pełną niespodzianek podróż swojego życia.

1,2.05 godz. 10:00 Kino Dzieci: „Kaczki z gęsiej paczki” /USA/ animowany, b.o., 91 min., reż. Christopher Jenkins

 

„Winni”

Trzymający w napięciu, pełen zwrotów akcji thriller, budujący gęstą atmosferę z oszczędnych, starannie wyważonych środków.

1,2.05 godz. 12:00 „Winni” /Dania/ thriller, 15+, 85 min., reż. Gustav Moller

 

„Planeta Singli 2”

Związek Ani (Agnieszka Więdłocha) i Tomka (Maciej Stuhr) przeżywa poważny kryzys. On, showman‐celebryta, wcale nie ma zamiaru się ustatkować. Ona z kolei chce poważnego związku. Tymczasem na horyzoncie pojawia się Aleksander – zauroczony Anią milioner, właściciel aplikacji Planeta Singli, przekonany, że nikt inny nie pasuje do niego bardziej niż romantyczna nauczycielka muzyki.

3,4,5.05 godz. 17:00 „Planeta Singli 2” /Polska/ komedia romantyczna, 12+, 119 min., reż. Sam Akina

 

„Ocalić i zginąć”

Oparta na faktach historia Francka, jednego z najlepszych strażaków w Paryżu. Podczas gaszenia pożaru Franck z poświeceniem ratuje swoich kolegów, a sam wpada w pułapkę ognia. Kiedy budzi się w centrum leczenia oparzeń, uświadamia sobie, że jego twarz rozpłynęła się w płomieniach, a jego ciało już nigdy nie będzie takie samo.

3,4,5.05 godz. 19:00 „Ocalić i zginąć” /Francja/ dramat, 15+, 116 min., reż. Frederic Tellier

 

Bilety w cenie 10 zł do nabycia w kasie WCK przed seansami lub za pośrednictwem biletyna.pl

 

Źródło: dystrybutorzy filmów