Telefon: 32 455 48 55

Kurs tańca towarzyskiego w WCK

Kadr nóg w tańcu

W Wodzisławskim Centrum Kultury odbywa się kurs tańca towarzyskiego dla dorosłych. Zajęcia prowadzone są w Wodzisławskim Centrum Kultury we wtorki w trzech grupach zaawansowania. 

Wodzisławskie Centrum Kultury zaprasza dorosłych na kurs tańca towarzyskiego, który prowadzi instruktor Klubu Tańca Towarzyskiego SPIN - Elżbieta Lasocka.

ZAPISY NA SEZON 2023/2024

  • Zapisy: 26 września, godz. 20:00, dorośli, sala klubowa
  • Zapisy na Strefie Zajęć <kliknij>
  • Instrukcja zapisu na strefie zajęć <kliknij>
  • Cennik zajęć <kliknij>
  • Harmonogram zajęć: wtorki godz. 18:00 gr. 1, 19:00 gr. 2, 20:00 gr. 3
  • Regulamin uczestnika zajęć ARA: <kliknij>

Wszystko, co chcemy powiedzieć można wyrazić tańcem, a jego nauka nie tylko poprawia sprawność fizyczną, czy słuch muzyczny, ale jest również doskonałą formą rozrywki i relaksu. Wodzisławskie Centrum Kultury organizuje zajęcia taneczne dla dorosłych od kilkunastu lat, a zainteresowanie nimi nie maleje. Zajęcia prowadzone są przez instruktorkę, choreografkę Klubu Tańca Towarzyskiego „Spin”, Elżbietę Lasocką. Formacja pod jej okiem zdobyła wicemistrzostwo Polski w tańcu towarzyskim.

Kurs skierowany jest do starszej młodzieży oraz dorosłych i nie ma żadnych ograniczeń wiekowych. Można przyjść w parach lub solo. To dobra okazja, żeby podszkolić swoje umiejętności taneczne. 

Kurs daje możliwość poznania tańców latynoamerykańskich i standardowych w wersji użytkowej. W programie znajdują się takie style jak cha-cha, rumba, samba, walc, jive, foxtrot, disco-fox, salsa i bachata. Zajęcia odbywać się będą raz w tygodniu, na sali klubowej WCK. Prowadzone będą w grupach stałych i odbywać się będą w Wodzisławskim Centrum Kultury we wtorki w godzinach wieczornych.

Koszt wynosi 60 zł od osoby za miesiąc (cena za sezon 2023/2024). Na zajęciach obowiązuje obuwie zmienne. Szczegółowych informacji udziela instruktor pod nr tel. 604948349 oraz sekretariat Wodzisławskiego Centrum Kultury pod nr tel. 32 4554855.

Po naborze uczestnicy mają obowiązek zarejestrować się za pośrednictwem portalu strefazajec.pl oraz zapisać na zajęcia Klubu Tańca Towarzyskiego SPIN wybierając grupę pn. kurs tańca towarzyskiego.