Telefon: 32 455 48 55

KOSA „COOLturalnym gościem"

Historia Kazimierza Kosy Rychlikowskiego to przykład na to, jak pasja może wpływać na kształtowanie się życia człowieka i jego późniejsze wybory. O początkach fascynacji sztuką tatuażu, a także pomyśle stworzenia unikatowego miejsca w przestrzeni Wodzisławia Śląskiego założyciel SPEAK IN COLOR Studio Tatuażu podzielił się z nami podczas kolejnej odsłony cyklu „COOLturalny gość WCK”.

Tatuażem zainteresował się w bardzo młodym wieku. Jego upór i determinacja w dążeniu do rozwijania swoich umiejętności zaprocentowały rozpoznawalną marką w regionie. Co więcej, ma pomysł na stworzenie w przestrzeni Wodzisławia Śląskiego unikatowego miejsca. Mowa o przedsięwzięciu Niszovi, które w zmyślny sposób połączy rzemiosło tatuatorskie, działania artystyczne z pełnym smaku i aromatu miejscem spotkań. Ma być areną do przenikania się wielu pasji, do symbiozy twórczych działań, pobudzających wszelkie zmysły. Wierzy, że Wodzisław Śląski jest miastem z ogromnym potencjałem i fantastycznymi ludźmi, którzy razem mogliby ten pomysł zrealizować.

Kto jeszcze nie widział rozmowy z naszym "COOLturalnym gościem", którą prowadziła Magdalena Szymańska wprost ze studia Speak In Color, może zobaczyć ją tutaj: https://youtu.be/JEbh8r6Qbo0 (otwiera się w nowym oknie)

Rzecz działa się 8 lutego 2021 r.