Telefon: 32 455 48 55

Konkursy na ferie

otwarta książka

Ferie to czas odpoczynku i zabawy, dlatego Wodzisławskie Centrum Kultury, z myślą o uczniach szkół podstawowych, opracowało ofertę zajęć online. Ale nie tylko. Dobrze wiemy, że najmłodsi uwielbiają wyzwania i prezenty, i właśnie dla nich przygotowano ciekawe konkursy, w których mogą wziąć udział.

Pierwszym z nich jest konkurs plastyczny „Zima jak z bajki” [otwiera się w nowym oknie] skierowany do dzieci w wieku od sześciu do dziewięciu lat. Pracę należy wykonać dowolną techniką płaską w formacie A-4 (farby, kredki, ołówek czy wyklejanka) i dostarczyć do skrzynki stojącej przed wejściem głównym WCK w godzinach: 7:00–15:00.

Młodzi kreatorzy mody z pewnością będą chcieli wziąć udział w konkursie na bajkowe przebranie. Bibuła, resztki materiałów, wstążki, elementy dekoracyjne - to wszystko może posłużyć do stworzenia bajkowej kreacji, w której wystarczy się sfotografować, a zdjęcie przesłać mailowo do WCK.

Z myślą o starszych uczniach (10–14 lat) przygotowano konkurs „Zimowa opowieść”, w którym można dać upust literackim fantazjom. Ważne, by opowiadania miały ciekawą fabułę i oryginalne podejście do tematu.

Na wszystkie prace czekamy do 14 stycznia. Do każdego z konkursów przygotowano regulamin, z którym należy się zapoznać.

 

Dokumenty do pobrania:

 

Cały program akcji "Zima w mieście" Wodzisławskiego Centrum Kultury.