Telefon: 32 455 48 55

Koncert Klubu Tańca Towarzyskiego SPIN w WCK

tańcząca para; kobieta w złotym stroju patrzy w obiektyw

Wodzisławskie Centrum Kultury zaprasza na koncert galowy KTT SPIN, który odbędzie się 19 czerwca, w niedzielę o godz. 16:30 na scenie WCK. Publiczność zobaczy choreografie w stylu latynoamerykańskim oraz standardowym.

Rok ciężkiej pracy pełnej twórczego zapału, energii i pasji, co roku owocuje dla Klubu Tańca Towarzyskiego SPIN nagrodami na wielu prestiżowych konkursach tanecznych o zasięgu regionalnym, wojewódzkim, ogólnopolskim a także międzynarodowym. Efekty tej pracy można zobaczyć podczas koncertu galowego formacji, na który Wodzisławskiego Centrum Kultury zaprasza już w czerwcu. Premierowe pokazy najnowszych choreografii, przepiękne stroje, wspaniałe umiejętności taneczne oraz porywająca muzyka – to wszystko zawładnie sceną WCK już wkrótce.

- Magia świateł, gra kolorów, żywiołowa muzyka, czyli coś miłego dla każdego.Na scenie WCK wystąpią dzieci, młodzież, dorośli i tajemniczy gość programu. Jednym słowem zapowiada się koncert z niespodzianką – mówi Elżbieta Lasocka, instruktor i choreograf Klubu Tańca Towarzyskiego SPIN.

Klub Tańca Towarzyskiego SPIN działa przy WCK od prawie 40 lat. Formacja specjalizuje się zarówno w tańcach latynoamerykańskich jak i standardowych. Bierze udział w przeglądach i festiwalach tańca, mistrzostwach Polski, Europy i świata. Instruktorami klubu są Elżbieta Lasocka, Sebastian Lasocki oraz Julia Gawlik. Formacja działa przy Wodzisławskim Centrum Kultury. Jest corocznym pomysłodawcą i koordynatorem Wodzisławskiej Gali Tanecznej MIX. Klub prowadzi zajęcia w kilku grupach wiekowych: Spin, Venus, Carmen, Carmenki, Shadow, Back to dance, Szafir, Latino Dance. Każda z grup różni się ze względu na wiek tancerzy i stopień zaawansowania. KTT przyjmuje dzieci w wieku od 7 lat, poprzez młodzież aż po osoby dorosłe, początkujących oraz zaawansowanych w tańcu.

Bilety w cenie 20 zł od 1 czerwca dostępne na stronie www.wck.wodzislaw-slaski.pl/kup-bilet. Zakup biletu jest równoznaczny z zapoznaniem się z regulaminem imprez WCK.