Telefon: 32 455 48 55

Koncert Klubu Tańca Towarzyskiego SPIN

Tancerki Spinu na scenie

Wodzisławskie Centrum Kultury zaprasza na koncert galowy KTT SPIN pn. „Taniec jest O.K.”, który odbędzie się 20 czerwca, w niedzielę o 17:00 na scenie WCK. Publiczność zobaczy choreografie w stylu latynoamerykańskim oraz standardowym.

Rok ciężkiej pracy pełnej twórczego zapału, energii i pasji, owocuje dla Klubu Tańca Towarzyskiego SPIN nagrodami na wielu prestiżowych konkursach tanecznych o zasięgu regionalnym, wojewódzkim, ogólnopolskim a także międzynarodowym. Efekty tej pracy można zobaczyć podczas koncertu galowego formacji, na który Wodzisławskiego Centrum Kultury zaprasza już w czerwcu. Premierowe pokazy najnowszych choreografii, przepiękne stroje, wspaniałe umiejętności taneczne oraz porywająca muzyka – to wszystko zawładnie sceną WCK.

- Wystąpią grupy tancerzy w każdym przedziale wiekowym od dziecięcych, młodzieżowych po dorosłych. Zaprezentujemy nowe choreografie do nowej aranżacji muzycznej. Dużo tańca, dużo zabawy i artystyczne niespodzianki, czyli taneczna karuzela – mówi Elżbieta Lasocka, instruktor i choreograf Klubu Tańca Towarzyskiego SPIN.

Plakat promujący koncert

Klub Tańca Towarzyskiego SPIN działa w WCK od ponad 35 lat. Formacja specjalizuje się zarówno w tańcach latynoamerykańskich jak i standardowych. Bierze udział w przeglądach i festiwalach tańca, mistrzostwach Polski, Europy i świata. Instruktorami klubu są Elżbieta LasockaSebastian Lasocki oraz Julia Gawlik. Formacja jest corocznym pomysłodawcą i koordynatorem Wodzisławskiej Gali Tanecznej MIX. Klub prowadzi zajęcia w kilku grupach wiekowych: Spin, Venus-Dancing Spin, Carmen, Back to dance, Szafir, Latino Dance. Każda z grup różni się ze względu na wiek tancerzy i stopień zaawansowania. KTT przyjmuje dzieci w wieku od 7 lat, poprzez młodzież aż po osoby dorosłe, początkujących oraz zaawansowanych w tańcu. Wszystkie szczegółowe informacje na temat klubu oraz samego koncertu znajdują się na stronie WCK www.wck.wodzislaw-slaski.pl

Bilety w cenie 15 zł dostępne na stronie www.wck.wodzislaw-slaski.pl/kup-bilet. Zakup biletu jest równoznaczny z zapoznaniem się z regulaminem. Warunki uczestnictwa w wydarzeniach określa Regulamin udziału w seansach Kina Pegaz oraz w innych wydarzeniach artystycznych w Wodzisławskim Centrum Kultury w trakcie pandemii COVID-19 w Polsce.

Organizator zastrzega sobie prawo do odwołania/przeniesienia imprezy w razie wprowadzenia obostrzeń w walce z wirusem COVID-19.