Telefon: 32 455 48 55

Koncert Gwiazd Telewizji TVS

Bożena i Mirek Szołtysek

Sierpniowe koncerty plenerowe pokazały, że w Wodzisławiu Śląskim nie brakuje fanów muzyki biesiadnej. Specjalnie dla nich, z okazji 15-lecia telewizji, Wodzisławskie Centrum Kultury we współpracy z TVS organizuje Koncert Gwiazd. Wydarzenie będzie rejestrowane telewizyjnie.

Wodzisławskie Centrum Kultury zaprasza na Koncert Gwiazd Telewizji TVS. W sobotę, 10 grudnia na scenie WCK wystąpią: Teresa Walerjańska, Szlagier Maszyna, Karolina Trela, Jacek i Jolanta Kierok oraz Bożena i Mirek Szołtysek.

Koncert odbędzie się w sobotę, 10 grudnia o godzinie 17:00 w Wodzisławskim Centrum Kultury. Do końca listopada można zakupić bilety w przedsprzedaży, w cenie 60 zł. Potem cena wyniesie 70 zł. Bilety dostępne są w kasie WCK oraz na stronie: https://wck.wodzislaw-slaski.pl/kup-bilet.

Kasa WCK jest czynna na pół godziny przed seansami kinowymi oraz imprezami biletowanymi oraz w czwartki od 10:00 do 12:00. W kasie obsługa kart płatniczych: VISA, MasterCard, Maestro, Dinersclub, Discovery oraz obsługa płatności aplikacją mobilną PeoPay. Transakcje bez kwoty minimalnej. Bilety można rezerwować pod nr tel. 32 455 48 55 lub osobiście w sekretariacie WCK. Rezerwacje biletów ważne są przez okres dwóch tygodni. W wypadku nieodebrania rezerwacja zostanie anulowana przez system.