Telefon: 32 455 48 55

Koncert charytatywny Sorry Boys dla Mikołajka

Cóż to był za wieczór! ABSOLUTNIE udany, ABSOLUTNIE niepowtarzalny! Oni niesamowicie zdolni, wy chłonni dobrej muzyki i ta atmosfera... Wszystko to dla małego Mikołajka Kubali.

Koncert w Wodzisławskim Centrum Kultury rozpoczął się supportem Sabiny Szewczyk, która zaśpiewała swoje czołowe piosenki, także znany z 59. Krajowego Festiwalu Polskiej Piosenki w Opolu utwór "Arkadia". Publiczność ciepło przyjęła muzyków, którzy swoją wrażliwością świetnie wkomponowali się również w twórczość Sorry Boys

Formacja z Belą Komoszyńską wystąpiła po krótkiej przerwie technicznej, w czasie której publiczność mogła obejrzeć film o Mikołajku Kubali i jego rodzicach oraz ich trudnej drodze do osiągnięcia celu - najdroższego leku świata, który jest już w Polsce refundowany, ale nie dla Mikołajka, bo maluch przekroczył już kryterium wieku oraz od początku stosuje także inne leki. 

 Na scenie w końcu pojawili się muzycy Sorry Boys. - Dziękujemy wam po drugie za to, że przyszliście na koncert, na spotkanie z nami. Aby spędzić czas z czymś ponadcodziennym, bo tak postrzegam muzykę. Po pierwsze zaś jesteśmy tutaj, aby pomóc małemu Mikołajowi Kubali, i bardzo wam dziękuję, że wspomagacie Mikołaja. Mam nadzieję, że na dzisiejszym koncercie ta pomoc się nie zakończy i będziemy go wspierać dalej. Myślę, że ludzie są na Ziemi po to, żeby sobie pomagać, aby o pomoc prosić i ją dostawać - powiedziała na powitanie wokalistka Sorry Boys Bela Komoszyńska, zapraszając do wspólnej zabawy. 

Zespół zaprezentował swoje czołowe utwory, jak np. "Miasto Chopina", "Wracam", "Zwyczajne cuda" czy "Absolutnie, absolutnie". Publiczność miała okazję również wysłuchać premierowego utworu "Jadę do domu". 

Koncert nie mógłby się odbyć bez wsparcia sponsorów i partnerów. Organizację wydarzenia wspomogli: Wodzisławskie Centrum Kultury, Estrada Rybnicka, Restauracja Szwajcaria, Hotel Amadeus, Restauracja Parys i Pizzeria Prima. Wydarzenie patronatem medialnym objęły Nowiny Wodzisławskie oraz portal Nowiny.pl. 

źródło: nowiny.pl

Galeria