Klub Młodego Odkrywcy

Masz w domu „genialne” dziecko? Chciałbyś stymulować jego rozwój i wspierać naturalną ciekawość świata? Twoja pociecha stale eksperymentuje, stale coś testuje i sprawdza, interesuje go wszystko, co go otacza, uwielbia majsterkowanie, a jego ulubioną zabawą są łamigłówki? - zapisz do Klubu Młodego Odkrywcy!

KLUB MŁODEGO ODKRYWCY – zajęcia dla ciekawskich

Jeśli masz w domu „genialne” dziecko? Chciałbyś stymulować jego rozwój i wspirać naturalną ciekawość świata? Twoja pociecha stale eksperymentuje z wodą, mydłem i papierem, stale coś testuje i sprawdza, interesuje go wszystko, co go otacza, uwielbia majsterkowanie, a jego ulubioną zabawą są łamigłówki? - wykorzystaj jego ciekawość i zapisz do Klubu Młodego Odkrywcy!

To zajęcia, nie tylko dla małych naukowców, ale również dla tych, którzy mają trudności z efektywną nauką, brak im pewności siebie, mają kłopoty z koncentracją i kontrolowanie swojego stresu. W atmosferze zabawy rozbudzą swoją kreatywność.

Zajęcia odbywają się będą w poniedziałki od 16:00-17:00. Poprowadzi je Antoni Duda z Akademii Technicznej Małolata. Sa to podróżnicze kursy rozwoju intelektu dla dzieci szkolnych. Klub Młodego Odkrywcy to zajęcia, podczas których dzieci poznawają różne techniki pamięciowe, przeprowadzają eksperymenty naukowe i doświadczenia, zdobywają wiedzę o otaczającym je świecie.

Zajęcia trwają godzinę. Przyjmujemy dzieci w wieku szkoły podstawowej.

Do grupy można jednak dołączyć w dniu naborów oraz w ciągu całego roku szkolnego. 

Cena: 50 zł / m-c

 

Aby zapisać się na zajęcia należy w pierwszej kolejności przyjść na nabór. O datach naborów informujemy w sierpniu i wrześniu każdego roku na stronie www, w mediach społecznościowych, w mediach, na plakatach i ulotkach. Po zakwalifikowaniu się na zajęcia należy dokonać rejestracji uczestnika on-line za pośrednictwem portalu strefazajec.pl pod linkiem https://www.strefazajec.pl/company/Wodzislawskie-Centrum-Kultury-id51.html Instrukcji zapisu udzielają instruktorzy grup oraz sekretariat WCK 32 4554855.