Telefon: 32 455 48 55

Kino

„Bez strachu”

Poznajcie wyraziste charaktery filmu „Bez strachu” - niektórzy z nich skrywają mroczne historie, toczą trudne, wewnętrzne walki z własnymi słabościami, inni z kolei uwikłani są w silne, zagmatwane relacje miłosne.

„Pies w rozmiarze XXL” - Kino Dzieci

Marmaduke to pies kanapowy, który wyrósł na dużego zwierza daleko wykraczając poza rozmiary standardowej kanapy. Z jednej strony uwielbia zabawę i kłopoty, ale w głębi serca czuje się odpowiedzialny za swoich opiekunów, których kocha najmocniej na świecie.

„Notre Dame płonie” - Cykl Filmów Religijnych

Zrealizowana z niezwykłym rozmachem, wstrząsająca i prawdziwa historia walki o ocalenie jednego z najświętszych miejsc Europy oraz bezcennych relikwii chrześcijaństwa. Siła odwagi i wiary zwykłych ludzi w starciu z potęgą niszczycielskiego żywiołu.

„Kryptonim Polska”

Zaskakująca i pełna gwiazd komedia o absurdach naszej rzeczywistości i tematach, których w polskim kinie jeszcze nie było. Dwa zwalczające się środowiska, dwa przeciwstawne pomysły na życie, a w tym wszystkim ona i on... I miłosne uczucie wystawione na największą próbę.

„Vortex” - Kino Konesera

„Vortex” to przejmujący i cierpliwy zapis ostatnich dni życia starszego małżeństwa, w które wcielili się: legenda francuskiego kina Françoise Lebrun i kultowy reżyser kina grozy Dario Argento.

„Wrobiony”

Zagadkowa śmierć, zaginione XVII-wieczne arcydzieło i intryga z wielkimi pieniędzmi w tle. Dominik, wybitny badacz historii sztuki z Uniwersytetu Wrocławskiego, wyrusza do malowniczego Porto Ercole by zebrać materiał naukowy na temat ostatnich lat życia Caravaggia.

„Trzy tysiące lat tęsknoty”

Jeden z największych wizjonerów kina przedstawia zapierającą dech w piersiach opowieść o tym, że mimo wszystko warto mieć marzenia. Zrealizowana z ogromnym rozmachem, pełna fantastycznych wizji baśń dla dorosłych o wielkiej miłości silniejszej niż rozum i upływ czasu.