Kino

Repertuar kina na listopad

Jesienne wieczory sprzyjają wyjściom do... kina! Pegaz zaprasza na ciekawe filmy w ramach kina konesera, dużo polskich produkcji jak np. nasz kandydat do Oscara "Boże ciało", historyczny "Piłsudski", głośną komedię "(Nie)znajomi" czy kryminał "Czarny mercedes". Nie zabraknie kina dla dzieci "Toy Story 4", "Baranek Shaun Film. Farmagedon" oraz "Króla lwa" w 3D! Miłośnicy kina religijnego zobaczą długo wyczekiwany w Polsce film "Nieplanowane". Zapraszamy!

„Sztuka ścigania się w deszczu” - 17.11 g. 16:00

„Sztuka ścigania się w deszczu” to film stworzony na podstawie ukochanej przez czytelników powieści Gartha Steina, która utrzymywała się prze trzy i pół roku na liście bestsellerów i została przetłumaczona na 38 języków. Produkcja z udziałem Milo Ventimiglia, Amandy Seyfried i głosem Kevina Costnera w roli Enzo, filozofującego psa, który opowiada całą historię.

„Nieplanowane” - 17.11 g. 18:00 - Cykl Filmów Religijnych

Jako jedna z najmłodszych dyrektorek kliniki Planned Parenthood w USA Abby Johnson była współodpowiedzialna za przeprowadzenie przeszło 22 000 aborcji. Była rzeczniczką sprawy, w którą głęboko wierzyła. Tak było do dnia, kiedy ujrzała coś, co odmieniło ją na zawsze.

„(Nie)znajomi” - 17.11 g. 20:00

Wzruszający i zabawny film o miłościach, inspirowany hitem, który pokochały miliony widzów na całym świecie. Grupa przyjaciół decyduje się zagrać w trakcie kolacji w niewinną grę.

Kino Dzieci: „Toy Story 4” – 19.11 g. 10:00

Chudy zawsze znał swoje miejsce na świecie. Jego życie, jak na prawdziwego szeryfa przystało, kręciło się wokół opieki nad Andym, a później Bonni. Gdy pewnego dnia w pokoju Bonni pojawia się nowa zabawka, Sztuciek, nikt nawet nie przypuszcza, że to początek zaskakującej podróży. Nieoczekiwana wyprawa pozwoli Chudemu przekonać się, jak wielki może być świat dla zwykłej zabawki…