Kino Pegaz zaprasza

Wodzisławskie Centrum Kultury zaprasza widzów kina Pegaz na sierpniowe seanse. Bogata oferta filmowa zaplanowana na ten miesiąc, to ciekawe tytuły dla widzów w każdym wieku.

We wtorek, 11 sierpnia o 16:00 mali widzowie Pegaza zobaczą familijny film „Czworo dzieci i coś”, natomiast o 19:00 kino proponuje seans wielokrotnie nagradzanego tytułu „Żegnaj, mój synu”.

W sierpniu WCK zaprasza w każdy wtorek o 19:00 na filmy w ramach cyklu Kino Konesera, podczas których można zobaczyć interesujące, festiwalowe tytułu. W weekendy (piątek, sobota, niedziela) o 16:00 i 19:00 pokazywane są popularne produkcje. W ramach Akcji „Lato 2020” wyświetlane są filmy dla dzieci i młodych widzów - we wtorki o 16:00 oraz w środy i w czwartki o 10:00. Szczegółowy repertuar TUTAJ.

W kinie Pegaz widzowie mogą czuć się bezpiecznie – zachowane są wszelkie standardy związane z przestrzeganiem obowiązującego reżimu sanitarnego. Wodzisławskie Centrum Kultury zapraszając do korzystania z oferty, zachęca do zakupu biletów online.