Kino Pegaz już otwarte!

Wodzisławskie Centrum Kultury otworzyło się dla widzów Kino Pegaz. Seanse odbywają się z zachowaniem zaleceń bezpieczeństwa i w nowej formule sanitarnej.

Otwieramy się w nowej, bezpiecznej formule, zachowując wytyczne związane z czasem epidemii. Mimo kilku ograniczeń będzie można u nas miło spędzić czas i znowu poczuć atmosferę kina. Ze względów organizacyjno-sanitarnych polecamy zakup biletów przez Internet.

Zakup biletu jest równoznaczny z zapoznaniem się z regulaminem, który jest dostępny na stronie internetowej WCK TUTAJ. Kasa kina będzie otwarta na godzinę przed seansem, a zamknięta na 10 minut przed planowaną godziną rozpoczęcia seansu. O godzinie wydarzenia nie będzie możliwości wejścia do obiektu. Wyznaczone zostały również specjalne godziny funkcjonowania kasy dla seniorów, w czwartki od 10:00 do 12:00. Żeby zapewnić komfort oglądania i bezpieczeństwo, na sali może przebywać maksymalnie połowa widowni, w odpowiednich odstępach i z zachowaniem obowiązującego reżimu sanitarnego. Miejsca są numerowane i obowiązuje zasada zajmowania co drugiego miejsca, z wyjątkiem osób z niepełnosprawnością, dzieci oraz mieszkających we wspólnym gospodarstwie domowym.

 

Niezbędne jest także podpisanie przez uczestników seansu stosownego oświadczenia, które można pobrać ze strony internetowej TUTAJ oraz przy wejściu do kina.

Repertuar na dany miesiąc można znaleźć TUTAJ

Bilety można kupić TUTAJ