Telefon: 32 455 48 55

Kino Dzieci: „Toy Story 4”

Zabawki powracają do kin w zupełnie nowych przygodach w filmie „Toy Story 4”. Chudy, Buzz i spółka wybierają się w zaskakującą podróż, podczas której poznają nowych przyjaciół, a także spotkają tych starych.

Chudy zawsze znał swoje miejsce na świecie. Jego życie, jak na prawdziwego szeryfa przystało, kręciło się wokół opieki nad Andym, a później Bonni. Gdy pewnego dnia w pokoju Bonni pojawia się nowa zabawka, Sztuciek, nikt nawet nie przypuszcza, że to początek zaskakującej podróży. Nieoczekiwana wyprawa pozwoli Chudemu przekonać się, jak wielki może być świat dla zwykłej zabawki…

Kogo zobaczymy w czwartej odsłonie „Toy Story”:

Chudy to ten sam kowboj, którym kiedyś zachwycił się Andy. Chociaż znalazł nowy dom u Bonnie i jej zabawek, coś go trapi. Dla zabawki, która przez tyle lat była u jednego dziecka, zmiana może być trudna.

Buzz powraca ze swoim talentem do spadania z klasą oraz lojalnością wobec przyjaciół i dawnego rywala - Chudego.

Powrót Bou

Rozdzielono ich na długie lata, Bou została uszkodzona, a potem wyrzucona. Jednak jej duch jest nadal niezłomny. Wyrosła na poszukiwaczkę przygód, niespokojnego ducha, skrywającego siłę i sarkazm pod porcelanową powłoką. Gdy Bou i Chudy znów się spotykają w niezwykłych okolicznościach, Bou zdaje sobie sprawę z tego, jak bardzo za nim tęskniła. Nie może się doczekać, aż będzie mogła pokazać, na co ją stać.

Sztuciek to stołówkowa hybryda łyżki i widelca. Zrobiono z niego zabawkę, a on jest przekonany, że w pokoju Bonnie znalazł się przez przypadek. Niestety, za każdym razem, gdy próbuje się wydostać, wpada w wir przygód, na które kompletnie nie ma ochoty. Chudy bierze na siebie obowiązek opieki nad Sztućkiem, co na początku oznacza po prostu, że trzyma go z daleka od kosza na śmieci.

Kwaku i Bunio to nagrody w wesołym miasteczku, które przede wszystkim pragną, żeby ktoś je wygrał. Jednak ich plany całkowicie się zmieniają. Nieoczekiwanie biorą udział w przygodach wraz z grupą zabawek, które nie mają pojęcia, jakie to uczucie znaleźć się na ścianie z nagrodami do zdobycia.

Gabi Gabi to lalka z lat 50., która mówi po pociągnięciu sznurka. Z powodu wady produkcyjnej dźwięki, jakie wydaje jej mechanizm, nie są specjalnie przyjemne. Zapomniana, spędziła ponad 60 lat w sklepie ze starociami, gdzie jej jedynymi towarzyszami były milczące kukiełki brzuchomówcy. Gabi Gabi wie, że znajdzie dom tylko, jeśli naprawi swój mechanizm wydający dźwięki.

Benson to klasyczna, zabytkowa kukiełka brzuchomówcy i prawa ręka Gabi Gabi. Jest przywódcą małej bandy kukiełek, które stanowią popleczników Gabi. Ponieważ nikt nie chce użyczyć im głosu, te milczące zabawki patrolują sklep ze starociami w przerażającej ciszy, która jest wyjątkowo niepokojąca.

Druh Wybuch to zabawka z lat 70., dla której inspiracją stał się najsłynniejszy kanadyjski kaskader. Podróżujący na potężnym motocyklu Druh jest zawsze gotów, by chełpić się swoimi kaskaderskimi umiejętnościami. Chudy dowiaduje się jednak, że Druh ma pewną słabość - nigdy nie był w stanie wykonać wspaniałych sztuczek, które pokazano w jego reklamie. Od lat Druh tkwi w sklepie ze starociami i nieustannie przeżywa niepowodzenia ze swej tragicznej przeszłości.

Hahalina Rozpuk - miniaturowa plastikowa laleczka z lat 80., z serii zabawek Hahalina Rozpuk. Jest najlepszą przyjaciółką Bou. Jest tak mała, że mieści jej się na ramieniu. Jest jej powiernicą, pomocnicą i doradczynią.

 

Fani byli do tej pory przekonani, że historia zabawek zakończyła się, kiedy Chudy, Buzz, Jessie, Cienki, Rex i cała reszta trafili do Bonnie, przyjaciółki rodziny, która — podobnie jak Andy — przejawia ogromną wyobraźnię podczas zabawy. Lecz tam, gdzie kończy się jedna historia, zaczyna się następna...

 

19.11 godz. 10:00 - Kino Dzieci: „Toy Story 4”

/USA/ animowany, b.o., 100 min, reż. Josh Cooley

 

Bilety w cenie 16 zł normalny, 14 zł ulgowy.

Dostępne w kasie kina przed seansem oraz online: https://biletyna.pl/film/Toy-Story-4/Wodzislaw-Slaski

 

Źródło: Disney