Telefon: 32 455 48 55

Kaligrafuj, jeśli chcesz - warsztaty liternictwa

Kolejne warsztaty z kaligrafią już 22 czerwca. Jak pracować z brush penem i pięknie pisać stalówką opowie uczestnikom Monika Kruczek, (piekneslowa365.pl), polonistka, miłośniczka kaligrafii i projektowania graficznego.

Prowadząca posiada dużą wiedzę i doświadczenie w prowadzeniu zajęć poświęconych pięknemu liternictwu, a każde zajęcia dostosowuje do indywidualnego tempa i stopnia zaawansowania uczestników.

Czerwcowe spotkanie kończy realizację cyklu "Kaligrafuj, jeżli chcesz", a jego motywem przewodnim będzie ozdabianie prezentów i toreb podarunkowych. Organizatorzy zapewniają wszelkie niezbędne narzędzia pracy tj. karty ćwiczeń z liniami pomocniczymi oraz materiały piśmiennicze. 

Zapisy przyjmowane są do 17 czerwca br. pod adresem piak@wck.wodzislaw.pl. Informacji na temat wydarzenia udzielają pracownicy Działu Projektów i Animacji Kulturalnej WCK (tel. 32 455 48 55 wew. 28). Realizacja warsztatów będzie możliwa pod warunkiem zgłoszenia się minimalnej liczby zainteresowanych. Koszt uczestnictwa w zajęciach to 45 zł.