Jubileuszowy Bal Klubu Tańca Towarzyskiego SPIN

Wodzisławskie Centrum Kultury oraz Klub Tańca Towarzyskiego SPIN zapraszają tancerzy oraz byłych członków formacji na jubileuszowy bal, który odbędzie się 10 listopada br. w restauracji „Leśna Perła” w Radlinie. To będzie magiczna noc pełna dobrej zabawy i wspaniałych wrażeń artystycznych.

Klub Tańca Towarzyskiego SPIN działa w ramach Amatorskiego Ruchu Artystycznego ARA w Wodzisławskim Centrum Kultury od 35 lat. Z tej okazji zespół organizuje jubileuszowy bal, podczas którego prócz zabawy tanecznej przewidziano pokazy, animacje, najlepszą muzykę i smaczne jedzenie. Cena od osoby wynosi 120 zł i obejmuje wstęp oraz wyżywienie (napoje, ciepły posiłek i zimne przekąski, tort). Zgłoszenia przyjmowane są w sekretariacie Wodzisławskiego Centrum Kultury. Chętnych prosimy o zapisy za pośrednictwem adresu mailowego: sekretariat@wck.wodzislaw.pl lub numeru telefonu: 32 455 48 55. Odpłatność należy uiścić na konto nr 69 1240 4272 1111 0010 7554 4585, z tytułem: imię i nazwisko, „bal KTT Spin”. Impreza rozpocznie się o godz. 19:30 i potrwa do godz. 2:00.

- Każdy jubileusz naszych zespołów jest dla nas wielkim świętem. SPIN postanowił swoją uroczystość świętować nie inaczej, jak tylko podczas imprezy tanecznej, gdzie gwarantowana jest wspaniała zabawa, serdeczna atmosfera i dobre jedzenie – mówi Krzysztof Jaroch, dyrektor Wodzisławskiego Centrum Kultury.

Liczba miejsc jest ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń. Imprezę koordynuje Elżbieta Lasocka, główny instruktor i choreograf Klubu Tańca Towarzyskiego SPIN.