Telefon: 32 455 48 55

Joga

grupa ćwiczących osób

Te zajęcia przeznaczone są dla każdego, niezależnie od stopnia zaawansowania. Wodzisławskie Centrum Kultury zaprasza na zajęcia z jogi prowadzone przez wykwalifikowanego instruktora z ponad 15-letnim doświadczeniem, Karinę Onak.

Mówi się, że joga to wypoczynek dla ciała i duszy. Celem ćwiczeń jest przede wszystkim dobre samopoczucie oraz czerpanie przyjemności z ruchu, który ma przynieść korzyści dla naszego zdrowia. Każdy uczestnik pracuje na zajęciach w swoim tempie i sam stawia sobie ograniczenia. Regularna praktyka pomaga zbudować kondycję, uczy kontroli oddechu, ma działanie relaksacyjne. Praktyka jest połączeniem ruchu ze świadomym oddechem.

- Uważam, że to joga powinna dostosować się do możliwości naszego ciała, a nie odwrotnie. Dzięki tej zasadzie każdy na zajęciach może czuć się komfortowo i bez presji ćwiczyć w swoim tempie – mówi Karina Onak, instruktorka i prowadząca zajęcia.

Zajęcia z jogi odbywają się w Wodzisławskim Centrum Kultury. Czas trwania: 1,5 godziny. Zajęcia odbywają się w każdy poniedziałek o 18:30 w sali baletowej WCK (za wyjątkiem 15 i 22 sierpnia).

Koszt zajęć: jednorazowe wejście 25 zł, karnet na cztery wejścia 70 zł.

Na zajęcia obowiązują zapisy telefoniczne, mailowe: 534 597 324, kontakt@karionak.pl

Po więcej informacji zapraszamy na www.karionak.pl