Telefon: 32 455 48 55

„Historia pewnej miłości” w WCK

Uwaga! Z powodu żałoby narodowej występ przesunięty z godziny 18:00 na godzinę 19:00. Dobrze znany wodzisławskiej publiczności Teatr Improwizacji „To Mało Powiedziane” po raz kolejny wystąpi w Wodzisławskim Centrum Kultury. Tym razem będzie to propozycja sporej dawki humoru w romantycznej, walentynkowej odsłonie.

16 lutego o 19:00 (godzina przesunięta z 18:00 na 19:00 ze względu na żałobę narodową) widzowie zobaczą „Historię pewnej miłości”. Jak zapewniają sami aktorzy, jest to najbardziej romantyczny format w historii teatru improwizowanego. Inspiracją jest pierwsza randka kogoś z przybyłych gości. Jedno spotkanie daje kilkanaście możliwych zakończeń.

 

- To będzie trzecie spotkanie z artystami Teatru Improwizacji „To Mało Powiedziane” na deskach WCK. Poprzednie spektakle cieszyły się niemałym zainteresowaniem i jestem przekonany, że również ten będzie doskonałą propozycją na walentynkowy wieczór – mówi Krzysztof Jaroch, dyrektor Wodzisławskiego Centrum Kultury.

 

Bilety w cenie 15 zł w przedsprzedaży, 25 zł w dniu imprezy do nabycia w kasie WCK oraz za pośrednictwem strony biletyna.pl

W kasie obsługa kart płatniczych: VISA, MasterCard, Maestro, Dinersclub, Discovery oraz obsługa płatności aplikacją mobilną PeoPay. Transakcje bez kwoty minimalnej.

Bilety można rezerwować pod nr tel. 32 455 48 55 lub osobiście w sekretariacie WCK. Rezerwacje biletów ważne są przez okres dwóch tygodni. W wypadku nieodebrania rezerwacja zostanie anulowana przez system.