Telefon: 32 455 48 55

Galerie

Magic Show

Niemożliwe stało się możliwe. Do świata iluzji zabrał publiczność zgromadzoną w Wodzisławskie Centrum Kultury Bartosz Lewandowski, finalista programu „Mam talent” . W magicznym pokazie ochoczo pomagali widzowie - oni, jak i artysta bawili się doskonale.

"Brzmienie lata" - Wodzisławska Orkiestra Rozrywkowa

Ależ oni brzmią! Wodzisławska Orkiestra Rozrywkowa pod kierownictwem Marka Soboty w znakomity sposób zakończyła nasz wakacyjny cykl pn. „Brzmienie lata”. Zobaczcie kilka ujęć z tego co działo się na scenie.

Akcja Lato - "Kolory lata"

„Kolory lata” odbyły się w ramach akcji "Lato" Rysowaliśmy, malowaliśmy twarze i próbowaliśmy swoich sił w zabawach zręcznościowych. Wydarzenie miało miejsce 27 sierpnia 2021 r.

"Brzmienie lata" - Forward Girls & The Grooz Boys

Zespół Forward Girls & The Grooz Boys w pięknie wymyślonych aranżacjach znanych utworów, porywająco zaprezentował się na wodzisławskim rynku. Była to kolejna odsłona wydarzenia "Brzmienie lata". Koncert odbył się 22 sierpnia 2021 r.

"Brzmienie lata" - South Silesian Brass Band

Jedna z letnich niedziel na rynku upłynęła nam w klimacie jazzu, w który wprowadzili nas muzycy z South Silesian Brass Band. Wszystko w ramach cyklu “Brzmienie lata” organizowanego przez Wodzisławskie Centrum Kultury.

Akcja Lato - Skarpetkowe pacynki

Połączenie artystycznej wizji na skarpetkę marzeń z teatralnymi aspiracjami młodych adeptów sztuki teatralnej. Czyli "Akcja lato z WCK" trwa w najlepsze. Uczestnicy naszej akcji stworzyli skarpetkowe pacynki. Zajęcia odbyły się 9 sierpnia 2021 r.

"Brzmienie lata" - Just Friends

Just Friends, czyli Patrycjusz Cyran, Tomasz Pala, Artur Kudłacik oraz Łukasz Walczak. Czwórka wspaniałych instrumentalistów zagrała dla nas podczas pierwszego koncertu z serii „Brzmienie lata” na wodzisławskim rynku. Zebrana publiczność usłyszała znane i lubiane przeboje, jak i standardy jazzowe. Wydarzenie miało miejsce 8 sierpnia 2021 r.

Akcja Lato - Kamishibai

Młodzi adepci „sztuki kreatywnej” chłoną wiedzę. Tym razem poznają technikę japońskiego teatru obrazkowego Kamishibai. Zajęcia w ramach Akcji Lato z WCK prowadziła Dorota Krawczyk z Teatr "Szydło". Odbyły się 6 sierpnia 2021 r.