Telefon: 32 455 48 55

Galerie

31. Koncert Zespołu Miraż

31. koncert zespołu Miraż był niepowtarzalną okazją, by zobaczyć wszystkie mistrzowskie choreografie w przepięknej scenicznej aranżacji. Ale nie tylko. Były łzy wzruszenia, sentymentalna podróż do przeszłości, podziękowania dla rodziców oraz wyróżnienia dla tancerzy. Wydarzenie na pewno zapadnie w pamięć tym, którzy byli obecni 24 czerwca w Wodzisławskim Centrum Kultury.

5. edycja Akrobreak

5 lat Akrobreak obchodziliśmy w Wodzisławskim Centrum Kultury. Podczas gali, którą prowadził założyciel i trener zespołu Marcin Kostek Kost zobaczyliśmy około 100 zdolnych dzieciaków - tych mniejszych i większych, prezentujących przeróżne akrobatyczne figury i układy. Nie zabrakło podziękowań, wspominek, wyróżnień i chwil wzruszenia.

Pan Li "Wisi mi to"

Ten to ma talent do rozśmieszania! Czyli Pan Li na scenie Wodzisławskiego Centrum Kultury.

"MASKA: Spotkania z kulturą - edukacja, integracja"

Przez 2 dni w Wodzisławskim Centrum Kultury odbywał się Przegląd Twórczości Szkolnej w ramach wydarzenia "MASKA: Spotkania z kulturą - edukacja, integracja" organizowanego przez Wydział Edukacji Miasta Wodzisławia Śląskiego.

Stand'up: Sebastian Rejent

Na wodzisławskiej scenie zagościł komik i król roastów Sebastian Rejent. Jeden z najbardziej rozpoznawalnych stand-uperów przyjechał ze swoim najnowszym programem "Optima forma". Obok niego pojawił się również Rafał Sumiński.

NutkoSfera - CeZik dzieciom

"Joł, joł, joł" są tu jacyś fani Układu Słonecznego? Ależ to było niezwykłe spotkanie z NutkoSferą - CeZik dzieciom. Melodie wpadające w ucho, kawał merytorycznej wiedzy i mnóstwo dzieciaków pod sceną! Nie zabrakło również spotkania z fanami, chwili na przybicie piątki, czy zamienienia słowa z jednym z najpopularniejszych artystów tworzących dla najmłodszych.