Telefon: 32 455 48 55

Galerie

"Murowany kwiat" Teatru Tańca Memento

"Murowany kwiat" zachwycił zebraną w Wodzisławskim Centrum Kultury publiczność. Taneczna opowieść Teatru Tańca Memento była opowieścią o współczesnym człowieku, którego rzeczywistość próbuje ubrać w niewygodne ramy.

Sztuka kiszenia - nasza wspólna pasja

Działo się w Kokoszyce - Dzielnica Wodzisław Śląski. Wszystko za sprawą projektu "Sztuka kiszenia - nasza wspólna pasja". Uczestnicy wzięli udział w warsztatach opracowania marki lokalnego produktu, a następnie kisili młodą kapustę z koperkiem i czosnkiem oraz kalafior. O dobry humor i oprawę muzyczną zadbał zespół Kokoszyczanki.

Marcin Zbigniew Wojciech

Oj, co tam się działo! W niesamowicie dobry nastrój wprowadził nas nie kto inny, jak Marcin Zbigniew Wojciech. Stand-up'er w swoim najnowszym programie "Moja konkubina" opowiedział o relacjach damsko-męskich. Kto był ten wie - półtorej godziny wyśmienitej zabawy.

Piękne liternictwo w WCK

Za nami drugie spotkanie warsztatowe poświęcone sztuce pięknego pisania. Pod okiem Moniki Kruczek (piekneslowa365) uczestnicy doskonalili się w brush letteringu czyli kaligrafii pędzelkowej.

Orkiestra z zespołem FEEL dla Ukrainy

To było wyjątkowe wydarzenie! Ponownie Wodzisławska Orkiestra Rozrywkowa i Piotr Kupicha z zespołem Feel połączyli muzyczne siły. Cel był szczytny - pomoc naszym Sąsiadom. Koncert charytatywny "Serce dla Ukrainy" miał miejsce w Pałacu Młodzieży w Katowicach.

"Vladislavia" w koncercie edukacyjnym

Około 60 tancerzy Zespołu Pieśni i Tańca "Vladislavia" wystąpiło dwukrotnie podczas koncertu edukacyjnego "Tatulkowy gołąb". Wydarzenie miało miejsce 22 kwietnia.

Próba przed koncertem edukacyjnym "Vladislavii"

22 kwietnia Zespół Pieśni i Tańca "Vladislavia" ponownie zatańczy dla szkół i przedszkoli. Przygotowania do koncertu edukacyjnego idą pełną parą, bo występy dla najmłodszych to największe wyzwanie. W końcu bystremu oku dziecka nie umknie żaden błąd.

Premiera "Białego piórka"

Poruszająca historia z trafnym morałem, pięknie dopasowane stroje, kolorowa scenografia i ciekawe dla oka efekty świetlne. Za nami premiera spektaklu "Białe piórko" w wykonaniu Teatru Tańca Memento.