Telefon: 32 455 48 55

Galerie

Sztuka w plenerze - Zawada

Wiedzieliśmy, że talentów w naszym mieście nie brakuje, a dzięki dzisiejszemu wydarzeniu tylko utwierdziliśmy się w tym przekonaniu!

Warsztaty modowe

Jak lecieć w kosmos? Bez kosmicznych strojów ani rusz! Tym razem nasi uczestnicy wpadli w wir tworzenia. Ufoludki, kosmo-księżniczki, gwiazdy - jak zwykle wyobraźnia tych młodych kosmonautów nie miała granic.

„Nieziemskie warsztaty teatralne”

Co to było za spotkanie z teatrem! Niech żyje wyobraźnia! Dzięki niej nasi uczestnicy wyruszyli w kolejną kosmiczną podróż. Było kreatywnie, twórczo i wesoło. Wszystko pod okiem Doroty Krawczyk (Teatr Szydło i Szydełko), która poprowadziła wczorajsze zajęcia w ramach Akcji Lato z Wodzisławskim Centrum Kultury.

"Bądź jak Mikołaj Kopernik"

"Bądź jak Mikołaj Kopernik" - takie hasło przyświecało naszym dzisiejszym kosmicznym warsztatom. Odkrywcze zajęcia plastyczne były okazją do podróży w kosmos, ale nie tylko. Uczestnikom zajęć udało się dowiedzieć wielu interesujących rzeczy o jednym z najsłynniejszych Polaków w historii. Do tego ruch na świeżym powietrzu i sesja zdjęciowa. Zdecydowanie u nas "wstrzymaliśmy nudę, ruszyliśmy po przygodę".

"Galaxy painting"

W ramach "Akcji Lato" łączyliśmy edukację ekologiczną z zabawą artystyczną.

Ciocia Klocia podczas Akcji Lato

Nieziemską zabawę zafundowała maluszkom Ciocia Klocia. Mąka ziemniaczana, szampon i spora dawka dobrego humoru okazały się być przepisem na świetną zabawę sensoryczną.