Telefon: 32 455 48 55

Galerie

Alicja Tarasek i Roksana Ostojska z towarzyszeniem muzyków

Niesamowita energia! Za nami kolejny koncert w ramach akcji #siećzkulturąwdomu. Na naszej scenie zagrali młodzi i zdolni - grupa muzyków z wokalistkami, Alicją Tarasek i Roksaną Ostojską na czele. Wydarzenie miało miejsce 19 sierpnia 2020 r.

Robert Kempa online w WCK

Robert Kempa zachwycająco zaprezentował premierowe kompozycje, które tworzą jego najnowszą płytę - "Human". Sięgnął też po utwór z krążka „Second Horizon”. Przejmujące brzmienie gitary basowej, trafnie wypowiedziane słowa i niezwykła gra świateł złożyły się na wyjątkowo urokliwy wieczór w Wodzisławskie Centrum Kultury. A wszystko to w ramach akcji #siećzkulturąwdomu. Warto było być z nami 12 sierpnia 2020 r.

Kokoszyczanki online z WCK

Miało być energetycznie, z przytupem i tak dokładnie było! Nie zabrakło też momentów refleksyjnych. Na scenie Wodzisławskiego Centrum Kultury zaprezentował się zespół Kokoszyczanki w całej okazałości. Było to kolejne wydarzenie w ramach akcji #siećzkulturąwdomu. Artystki zaprezentowały przeboje z lat dwudziestych, a także popularne melodie oraz piosenki ludowe, biesiadne i śląskie. Towarzyszyła im wspaniała grupa muzyczna Restart. Wydarzenie miała miejsce 5 sierpnia 2020 r.

Akcja "Lato 2020" - Jazz Dance Summer

W ramach zajęć wakacyjnych w Wodzisławskie Centrum Kultury, pilne warsztatowiczki podpatrywały taneczne kroki od doświadczonej instruktorki z zespołu Miraż. Swoimi umiejętnościami dzieliła się Klaudia Czapka. Zajęcia odbyły się 4 sierpnia 2020 r.

Akcja "Lato 2020" - Bajeczne warsztaty taneczne

Gosia Karwot, instruktorka z Teatru Tańca Memento wprowadzała najmłodszych w tajniki tańca. Grupa pracowała nad techniką, którą każdy pasjonat musi nieustannie szlifować. A wszystko to działo się w rytm bajecznych kompozycji i wakacyjnych zajęć w Wodzisławskie Centrum Kultury.

Akcja "Lato 2020" - wakacyjne kalambury

Główkowali, pokazywali, rysowali - tak spędzili czas uczestnicy Akcji "Lato 2020" z WCK podczas zajęć ruchowych. "Wakacyjne kalambury" dostarczyły wszystkim potężnej dawki śmiechu.

"Najcieplejsze Miejsce Na Ziemi" 2020

Siedem kamer, czterech operatorów, dwie niezależne sceny i wspaniali artyści na „Najcieplejsze Miejsce Na Ziemi - Reggae Festiwal” online. 17. edycja to czterogodzinne show, w którym królowała muzyka reggae. Wydarzenie odbyło się 25 lipca 2020 r. #nmnz #wuceka #siećzkulturąwdomu