Telefon: 32 455 48 55

Galerie

Letnie Muzykowanie: Golden Mix i Flppers Duo

Za nami trzecia już odsłona Letniego Muzykowania w Parku Miejskim. Tym razem publiczność ochoczo bawiła się w rytm muzyki takich artystów jak Golden Mix i Flipper Duo, znanych z anteny Telewizji TVS.

Otwarcie Balatonu

Niecały rok - tyle trwały prace na terenie Ośrodka Rekreacyjnego Balaton. Po niemal 365 dniach ponownie spotkaliśmy się w tym miejscu, aby na własne oczy przekonać się, jak zmieniła się ta przestrzeń. 15 sierpnia odbyło się oficjalne otwarcie Ośrodka po modernizacji, na które miasto pozyskało dofinansowanie w wysokości 12,8 mln zł.

Letnie Muzykowanie: Duet Karo oraz Anna Matuszczyk

Przebojowo i radośnie. Tak właśnie było 13 sierpnia w Parku Miejskim. To za sprawą "Letniego Muzykowania" z gwiazdami Telewizji TVS. Duet Karo i Ania Matuszczyk porwali do tańca i zabawy wodzisławską publiczność.

Koncert zespołu Redlin

Myślisz "najlepszy folk", mówisz REDLIN! Za nami niesamowicie energetyczne spotkanie z muzyką folkową! Za sterami muzycy, którzy doskonale brzmią i przy tym świetnie bawią publiczność.

„Zabawy nie z tej Ziemi”

Pytanie! Jak stworzyć piasek księżycowy? Nic prostszego - mąka, olej, woda, barwnik i... mamy to! Później już zostaje tylko dobrze się bawić! Za nami kolejne warsztaty w ramach Akcji Lato "Kosmiczna przygoda". Dziękujemy Cioci Kloci za (jak zwykle) pomysłowe zajęcia.

Akcja Kosmos: Spotkanie z Astrolabem

Ogrom wiedzy, kosmicznych opowieści i naukowych doświadczeń otrzymali wczoraj uczestnicy Akcji Lato od dwóch pasjonatów z Astrohunters.pl. Mali odkrywcy poszukiwali kawałków meteorytów i byli świadkami nieziemskich prezentacji.

Wycieczka do Funzeum

Podróż po kolorach tęczy, tajniki światła i łącznie barw, do tego mnóstwo ciekawostek i świetnej zabawy! Tak bawiliśmy się w Funzeum. Wycieczka organizowana była w ramach „Akcji Lato - Kosmiczna podróż” - oj, tak! Było kosmicznie i odlotowo.