Telefon: 32 455 48 55

Galerie

Krzysztof Zalewski z koncertem MTV Unplugged

Wyjątkowy, akustyczny, pełen energii, koncert pod szyldem legendarnego MTV Unplugged. Wszystko to w niezwykłej, słonecznej scenografii w stylu western, czyli Krzysztof Zalewski na scenie Wodzisławskiego Centrum Kultury. Dodatkowo bardzo efektowna sekcja dęta i gość specjalny - o aksamitnym głosie - Kasia Kurzawska. Wielkie brawa! Życzmy sobie tylko takich doznań muzycznych - poezja.

Święto Teatru Małego Widza

Za nami Święto Teatru Małego Widza, na które zaprosiliśmy przedszkolaków i uczniów szkół podstawowych. Na naszych gości czekał najnowszy spektakl Teatru Szydełko pt. "Paskuda".

3. edycja zawodów Akrobreak Masters

Oni zaprzeczyli prawu grawitacji! 172 zawodników stanęło do równej walki o najwyższe trofea! Za nami 3. edycja Akrobreak Masters, czyli zawodów z akrobatyki tanecznej, której pomysłodawcą jest nasz utalentowany instruktor Marcin Kost. Wydarzenie miało miejsce 26 marca.

FEEL i Wodzisławska Orkiestra Rozrywkowa

Ależ to było wydarzenie! Wodzisławska Orkiestra Rozrywkowa wspólnie z Piotrem Kupichą i zespołem Feel rozgrzała do czerwoności publiczność. „Jest już ciemno”, „Jak anioła głos” czy „Mój dom” w połączeniu orkiestry i zespołu zachwyciła. Owacjom publiczności nie było końca. Zobaczcie jak wyglądała ta niesamowita fuzja muzyczna!

Kobieta w roli głównej

"Kobieta w roli głównej", czyli impreza dedykowana dla pań z okazji ich święta, upłynęła pod znakiem zaplatania makramowych kolczyków i trenowania ciała i ducha. Partnerem wydarzenia było TEB Edukacja Wodzisław Śląski. Dziękujemy!

Igor Kwiatkowski

Spontaniczny śmiech pomaga odreagować stres, łagodzi napięcie, frustracje... a mała chwila "oderwania się" jest nam wszystkim bardzo potrzebna. W dobrym nastrój wprowadził wodzisławską publiczność nie kto inny, jak sam Igor Kwiatkowski.