Telefon: 32 455 48 55

Galerie

Zakopower "Kolędowo"

Za nami niezwykłe spotkanie łączące ze sobą świetną muzykę i góralską atmosferę. Wszystko to dzięki zespołowi Zakopower w kolędowej odsłonie.

Koncert Wiedeński „W świecie operetki”

Koncert w wykonaniu Orkiestry Królewskiej pod dyrekcją dr Adama Wagnera zachwycił zgromadzoną w Wodzisławskim Centrum Kultury publiczność. Ta wysłuchała najpiękniejsze arie, duety, walce i polki Johanna Straussa, Franca Lehara czy Imre Kalmana.

XXIII Miejski Festiwal Widowisk Jasełkowych

9 stycznia w Wodzisławskim Centrum Kultury miał miejsce XXIII Miejski Festiwal Widowisk Jasełkowych, w którym wzięło udział 9 zespołów teatralnych z wodzisławskich placówek oświatowych.

XXVIII Wodzisławskie Spotkanie Kolędowe

Za nami XXVIII Wodzisławskie Spotkanie Kolędowe. W sobotnie popołudnie, 7 stycznia w murach kościoła WNMP wybrzmiały najpiękniejsze kolędy i pastorałki, śpiewane przez chóry z regionu, w tym wodzisławski Chór mieszany „Jadwiga”. To było naprawdę wyjątkowo spędzone popołudnie.

ZRÓBMY SOBIE FESTIWAL „Zostań idolem”

Wizyta w studiu, kręcenie teledysku, tak przebiegała praca nad nagraniem utworu i realizacją klipu w projekcie ZRÓBMY SOBIE FESTIWAL "Zostań idolem". Został on dofinansowany ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury. Foto: Agnieszka Kozielska

Gala "Fedrowani w godce"

O kondycję "ślonski godki" nie musimy się martwić i to udowodniło prawie 70 zgłoszeń do konkursu "Fedrowani w godce". W sobotę, 17 grudnia mogliśmy poznać tych najlepszych z najlepszych.

Koncert Gwiazd Telewizji TVS

Cóż to były za urodziny! Sympatycy szlagierów bawili się podczas "Koncertu Gwiazd" z okazji 15-lecia Telewizji TVS.

Mikołajki z WCK

Jak my lubimy takie rodzinne popołudnia. Nie dość, że mogliśmy zobaczyć wspaniały spektakl "Dziadek Mróz, czyli po co komu zima?" w wykonaniu aktorów z Teatru Żelaznego z Katowic, to jeszcze naszą najmłodszą publiczność odwiedził... Święty Mikołaj i wręczał upominki. A wszystko to działo się 3 grudnia, ho, ho, ho.