Telefon: 32 455 48 55

Galerie

Marcin Zbigniew Wojciech

Oj, co tam się działo! W niesamowicie dobry nastrój wprowadził nas nie kto inny, jak Marcin Zbigniew Wojciech. Stand-up'er w swoim najnowszym programie "Moja konkubina" opowiedział o relacjach damsko-męskich. Kto był ten wie - półtorej godziny wyśmienitej zabawy.

Piękne liternictwo w WCK

Za nami drugie spotkanie warsztatowe poświęcone sztuce pięknego pisania. Pod okiem Moniki Kruczek (piekneslowa365) uczestnicy doskonalili się w brush letteringu czyli kaligrafii pędzelkowej.

Orkiestra z zespołem FEEL dla Ukrainy

To było wyjątkowe wydarzenie! Ponownie Wodzisławska Orkiestra Rozrywkowa i Piotr Kupicha z zespołem Feel połączyli muzyczne siły. Cel był szczytny - pomoc naszym Sąsiadom. Koncert charytatywny "Serce dla Ukrainy" miał miejsce w Pałacu Młodzieży w Katowicach.

"Vladislavia" w koncercie edukacyjnym

Około 60 tancerzy Zespołu Pieśni i Tańca "Vladislavia" wystąpiło dwukrotnie podczas koncertu edukacyjnego "Tatulkowy gołąb". Wydarzenie miało miejsce 22 kwietnia.

Próba przed koncertem edukacyjnym "Vladislavii"

22 kwietnia Zespół Pieśni i Tańca "Vladislavia" ponownie zatańczy dla szkół i przedszkoli. Przygotowania do koncertu edukacyjnego idą pełną parą, bo występy dla najmłodszych to największe wyzwanie. W końcu bystremu oku dziecka nie umknie żaden błąd.

Premiera "Białego piórka"

Poruszająca historia z trafnym morałem, pięknie dopasowane stroje, kolorowa scenografia i ciekawe dla oka efekty świetlne. Za nami premiera spektaklu "Białe piórko" w wykonaniu Teatru Tańca Memento.

"Tu i teraz" - Jajko wielkanocne z gipsu

Takie spotkania to sama przyjemność! Za nami kolejna odsłona artystycznych warsztatów „Tu i teraz”. Tym razem uczestnicy wykonali w gipsie ozdobę w kształcie jaja na nadchodzące święta wielkanocne.

Wystawa fotografii "Portret"

Nostalgiczna, różnorodna, zaskakująca - taka właśnie jest wystawa fotografii zatytułowana "Portret", której wernisaż miał miejsce 4 kwietnia w holu WCK.