Telefon: 32 455 48 55

Galerie

Strażak Sam Na Żywo – Przygoda na Biwaku

"Przygoda na biwaku" odbyła 24 września w Wodzisławskim Centrum Kultury. Była to druga część znakomitego, międzynarodowego spektaklu Strażak Sam na Żywo, który w Polsce zobaczyło ponad 50 tys. widzów! Tego dnia zaplanowane były aż dwa spotkania z tym ulubieńcem najmłodszych.

"Trzy Wzgórza Teatralnie"

W niedzielę, 17 września w dzielnicy Trzy Wzgórza zakończyliśmy cykl wydarzeń „Dziewięć dzielnic, jedno miasto”. Ostatnia impreza cyklu poświęcona została teatrowi, który był tematem przewodnim wydarzenia i królował tego dnia w Rodzinnym Parku Rozrywki.

"W klimacie PRL" - festyn na Wilchwach

To było ósme spotkanie w ramach cyklu "Dziewięć dzielnic, jedno miasto". Tym razem spotkaliśmy się w dzielnicy Wilchwy, aby ponownie zanurzyć się w atmosferze PRL-owskich czasów.

"Kokoszycki Piknik": warsztaty

Ależ to było miłe popołudnie! W niedzielę, 3 września w Kokoszycach odbyły się "Kokoszycki Piknik" oraz "Festyn pod kogutem". Zobaczcie, jak bawiliście się przy naszym stoisku warsztatowym.

ARA!Fest w wodzisławskim parku

Występy zespołów tanecznych, teatralnych, animacje, konkursy dla dzieci, biesiada śląska, pokazy zespołów folklorystycznych z Bułgarii, Chorwacji, Turcji, Meksyku oraz Zimbabwe, plener malarski, warsztaty i strefy dla dzieci – to wszystko i wiele więcej Wodzisławskie Centrum Kultury wraz z Zespołem Pieśni i Tańca Śląsk przygotowali w ramach zupełnie nowej inicjatywy, jaką była ARA!Fest, czyli festiwalu twórczości wodzisławskich zespołów artystycznych połączonej z Międzynarodowymi Dniami Folklorystycznymi „Śląskie bez granic. Festiwal Silesia 2023”.

Letnie Muzykowanie: Antek Sojka & Janek Pęczak

Antek Sojka&Janek Pęczak na scenie oraz degustacja tapasów czyli za nami kolejne udane spotkanie w Parku Miejskim. Dziękujemy za Waszą obecność. Wydarzenie odbyło się w ramach Tapas Music Festival.