Telefon: 32 455 48 55

Galerie

Koncert Karaś/Rogucki

Karaś/Rogucki wyruszyli w trasę koncertową z albumem „Czułe kontyngenty”. 10 marca trafili ze swoim najnowszym materiałem muzycznym na scenę Wodzisławskiego Centrum Kultury.

Warsztaty "Uwolnij ciało"

Jak miło i przyjemnie spędzić popołudnie? Dyskusja o kobiecości przy pysznej kawie, warsztaty rozluźniające ciało i dające wewnętrzne ukojenie, niespodzianki w postaci kosmetyków, i testerów... Brzmi dobrze? I tak było.

"Moje, nie moje" - premiera Teatru "Szydełko"

Za nami premierowy spektakl "Moje nie moje" w wykonaniu Teatr Szydełko z Amatorskiego Ruchu Artystycznego. Piękne kostiumy, rewelacyjna gra aktorska, urzekający dźwięk i światło. Jesteśmy pod wielkim wrażeniem! Brawo "Szydełko"!

Pan Magiczny Show

Królik z kapelusza? Lewitujący stolik? Pojawiające się znikąd przedmioty?! Ale jak on to zrobił? Niestety ciągle nie wiemy, ale pozostajemy pod wielkim wrażeniem pokazu iluzjonisty Pana Magicznego, który odbył się 19 lutego w Wodzisławskim Centrum Kultury. Magia wciągnęła nie tylko dzieci, ale także dorosłych.

Ralph Kaminski w WCK

Najwyższej jakości brzmienia, przyciągające uwagę choreografie i świetna scenografia, czyli Ralph Kaminski w Wodzisławskim Centrum Kultury. Ależ to było niesamowite wydarzenie!

Spektakl "Cudowna terapia"

Błyskotliwe dialogi, zabawne życiowe sytuacje i trzy wspaniałe kreacje aktorskie. Za nami "Cudowna terapia", dzięki której udało się zażegnać wszelkie spory małżeńskie.

Warsztaty z kaligrafii

Sztuka pięknego liternictwa była tematem przewodnim warsztatów, które odbyły się w WCK w sobotę, 28 stycznia.

Akcja Zima z WCK

Za nami Akcja Zima 2023, czyli artystyczne ferie z WCK. Tematyka zimowych zabaw oscylowała wokół leśnych opowieści, a na program akcji składały się warsztaty, wycieczki, baliki i projekcje filmowe.